شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰

نماز عید فطر با دانشجویان

نماز عید فطر نماد وحدت و یکپارچگی امت اسلام

عکس

معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر ، نماز عید فطر را با حضور دکتر سید عباس موسوی ریاست دانشگاه، حجت السلام مستقیمان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، دکتر رنجبران جانشین رئیس دانشگاه و معاون امور اجتماعی و دکتر خرمی مقدم مدیر امور دانشجوئی در جمع دانشجویان خوابگاه پسرانه در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) با امامت جماعت حاج آقا مستقیمان برگزار نمود .

معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر ، نماز عید فطر را با حضور دکتر سید عباس موسوی ریاست دانشگاه، حجت السلام مستقیمان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، دکتر رنجبران جانشین رسایت دانشگاه و معاون امور اجتماعی و دکتر خرمی مقدم مدیر امور دانشجوئی در جمع دانشجویان خوابگاه در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) با امامت جماعت حاج آقا مستقیمان برگزار نمود .

مسئول دفتر نهاد دانشگاه در خطبه اول عید سعید فطر را به همه‌ی دانشجویان محترم، نمازگزاران عزیز و به همه‌ی ملّت ایران تبریک گفتند و ماه رمضان را پُر از معنویّت و پُر از توجّه و توسّل و خشوع و تضرّع دانستند. ایشان این ماه را ماه ضیافت الهی بیان کردند که پذیرایی الهی را با خود دارد؛ و پذیرایی الهی در این ماه، نورانیّت دلها و مغفرت گناهان است.

در خطبه دوم نیز ایشان همه‌ی دانشجویان عزیز را به تقوای الهی دعوت کردند و هشدار دادند دشمنان منتظر یک فرصت هستند تا بتوانند با عناوین مختلف اعتقادات آنان را به بازی بگیرند و میخواهند اسلام جعلی و بدلی را به دستور اربابان خودشان در میان مردم رائج کنند که نتیجه‌ی آن پرورش دادن تروریسم به‌وسیله‌ی دستگاه‌های امنیّتی و دستهای ناامن دستگاه‌های ابرقدرت جهانی در کشورهای اسلامی می باشد.

این برنامه معنوی با صرف صبحانه به پایان رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.