سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵

آغاز ششمین نشست شورای هماهنگی شعب دانشگاهی مفدا

نشست شورای هماهنگی شعب دانشگاهی مفدا به روایت تصویر

ششمین نشست نمایندگان شورای هماهنگی شعب دانشگاهی مفدا با حضور اعضای شورا و تعدادی از سردبیران مفدا دانشگاه‌های علوم پزشکی روز سه شنبه ۲۹ خردادماه درسالن اجتماعات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آغاز شد.

به گزارش مفدا، ششمین نشست شورای هماهنگی شعب مفدا دانشگاهی با حضور اعضای این شورا و شماری از سردبیران مفدا دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور روز سه شنبه ۲۹ خرداد ماه در سالن اجتماعات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، آغاز شد.

در این نشست دو روزه که طی امروز و فردا برگزار می‌شود در خصوص اجرای شیوه نامه و رتبه‌بندی مفداهای دانشگاهی، بررسی تدوین نظام نامه آموزشی و برگزاری دوره‌های آموزشی برای توانمندسازی فعالان رسانه‌ای مفدا بحث و تبادل نظر خواهد شد.

در روز نخست این نشست، راهکارهای لازم برای ارتقای سطح کیفی شیوه نامه اجرایی فعالیت کمیسیون‌های تخصص مفدا ارائه شد و دبیران ۴ کمیسیون تخصصی مفدا، در خصوص فعالیت‌های این کمیسیون و ارتقای سطح کمی وکیفی اخبار در مفداهای دانشگاهی به ارائه توضیحات پرداختند.

همچنین در ادامه برگزاری این نشست و در روز دوم، به صورت تخصصی و  مفصل درباره رتبه‌بندی مفداهای دانشگاهی و روند برگزاری رتبه‌بندی بحث وتبادل نظر خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.