چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶

اولین شورای روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار شد

شورای روابط عمومی

بمنظور همفکری و تبادل نظر پیرامون تشکیل شورای روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه و تنظیم شرح وظایف رابطان، جلسه شورا برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، این شورا با حضور علی محمدی فیض آباد مسئول روابط عمومی، کارشناسان و رابطان روابط عمومی مدیریت های معاونت دانشجویی، روز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ در سالن شورا تشکیل شد.
ابتدا محمدی با ارائه گزارشی دو ماهه از فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری در خصوص وضعیت و آمار اخبار کار شده توسط مدیریت های معاونت گفت: تا پایان اردیبهشت ۹۷ تعداد ۶۸ خبر در سایت معاونت و دانشگاه بارگذاری شده که نسبتاً عدد خوبی است؛ اما مطمئناً با ظرفیت هایی که در مجموعه معاونت دانشجویی و همکاران مشاهده می شود، فعالیت های بیشتری در معاونت انجام که متأسفانه اخبارش منتشر نمی شود.
وی درباره چالش ها و مشکلات روابط عمومی نیز گفت: بعضی کمبودها مانند نبود تجهیزات نسبتاً حرفه ای در اختیار رابطان، برخی مشکلات نرم افزاری سایت معاونت، وظایف سازمانی غیر از روابط عمومی که بر دوش رابطان است و ... در سر راه است که امیدواریم با همکاری و همدلی مدیران و برنامه ریزی درست و برگزاری جلسات بیشتر در آینده شاهد ارتقای جایگاه روابط عمومی و شناساندن اهمیت آن در همه واحدهای معاونت باشیم.
در ادامه رابطان به نوبت به بیان نظرات خود در خصوص نقاط قوت و ضعف سایت معاونت و شرایط خود پرداختند که با تعامل همکاران در راستای حل مشکلات پیشنهاداتی ارائه شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.