یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲

در دومین جلسه فعالیت‌های جهادی؛

تابستان سال‌جاری ۶۰ نفر از دانشجویان در قالب اردوی جهادی به مناطق محروم اعزام می‌شوند

فعالیتهای جهادی/لرستان

در دومین جلسه فعالیت‌های جهادی مقرر شد کانون بسیج دانشجویی با کانون‌های دانشجویی اردوی جهادی تابستان ۹۷ را به مقصد دوره‌ی چگنی یا اطراف نورآباد برگزار کنند.

به گزارش مفدا لرستان، دومین جلسه فعالیت‌های جهادی چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷، در سالن جلسات معاونت فرهنگی دانشجویی با حضور معاون فرهنگی دانشجویی و سایر اعضا برگزار شد. دستور کار این جلسه مشخص کردنجزییات اردوی جهادی تابستان امسال بود، این اردو با محوریت بسیج دانشجویی و همکاری کانون فعالیت جهادی، خیریه حامی، هلال احمر و کانون سلامت در اواخر مرداد یا اوایل شهریورماه با حضور حداقل ۶۰ نفر از دانشجویان در یکی از مناطق دوره چگنی یا روستاهای اطراف نور آباد برگزار می‌شود.

در ادامه مقرر شد در صورت کمبود تعداد وسایل نقلیه کمک‌دار تهیه شده از مرکز بهداشت و دانشگاه، مابقی وسایل نقلیه با هماهنگی و رایزنی از طریق  سپاه پاسداران، هلال احمر و جهاد کشاورزی تأمین شود و تامین لوازم بهداشتی وداروهای مورد نیاز حتی المکان از طریق رایزنی کانون خیریه حامی با مجمع خیرین سلامت و اعضای هیأت علمی تأمین شود.

در پایان تصویب شد از یونیت سیار دندانپزشکی در این مناطق استفاده شود و دندانپزشک از طریق بسیج جامعه پزشکی به این مناطق اعزام شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.