یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸

نحستین جلسه هماهنگی کمیته دانشجویی مفدا ویژه تابستان 97 با حضور معاون فرهنگی و امور دانشجویی برگزار شد/ مفدا، خبرگزاری قانونی و رسمی دانشجویان وزارت بهداشت

جلسه ویژه تابستان

نخستین جلسه هماهنگی فعالیت ها و حوزه های کاری اعضای کمیته دانشجویی مفدا ویژه تابستان 97 با حضور معاون فرهنگی و امور دانشجوی به همراه مدیر جدید این کمیته و اعضای اصلی برگزار شد.

نخستین جلسه هماهنگی فعالیت ها و حوزه های کاری اعضای کمیته دانشجویی مفدا ویژه تابستان 97 با حضور معاون فرهنگی و امور دانشجوی به همراه مدیر جدید این کمیته و اعضای اصلی برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: مفدا برگفته از معاونت فرهنگی و امور دانشجویی است که به پایگاه های خبری و اطلاع رسانی معاونت های فرهنگی و دانشجویی اطلاق می شود.

دکتر جمشید محمدی ابراز داشت: این پایگاه با انتشار اخبار فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی، رفاهی، ورزشی، پژوهشی و دیگر حوزه ها وظیفه خود را اعمال می کند.

وی صراحت، دقت و سرعت عمل را از اصلی ترین ویژگی های دانشجویان عضو کمیته و پایگاه دانشجویی مفدا دانست و ادامه داد: وظیفه ما مهیا سازی فضایی در جهت فعالیت دانشجویان بدون حاشیه گیری های سیاسی است.

وی برگزاری کلاس های آموزشی خبرنگاری، عکاسی، کلیپ سازی را از اولویت های اصلی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی در راستای توانمد سازی دانشجویان عضو کمیته دانشجویی مفدا اعلام کرد.

وی خریداری تجهیزات لازم از قبیل دوربین عکاسی، میکروفن، بنر مفدا، جلیقه خبرنگاری را از دیگر اولویت های معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برای دانشجویان  عضو این کمیته اعلام نمود.

همچنین دکتر محمدی پیگیری تحویل اتاق برای برگزاری جلسات هم فکری و هم اندیشی را امری ضروری اعلام نمود.

در ادامه این جلسه مدیر مفدا دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همراه سردبیر این کمیته و سایر اعضای اصلی به ارائه نظرات خود در قالب بهبود سیاست های کلی مفدا ارائه و نظرات بررسی شد.

بر پایه این گزارش: این جلسه باحضور معاون فرهنگی  امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، مدیر کمیته دانشجویی مفدا، سردبیر این کمیته و سایر اعضا در دفتر دکتر محمدی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.