یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶

نماینده مفداهای منطقه شمالغرب کشور بر اهمیت حمایت همه جانبه مفداها از نشریات الکترونیکی تاکید کرد

اندبیلی

جلسه شورای نمایندگان مفداهای مناطق مختلف کشور با حضور دست اندرکاران مفدای وزارت بهداشت با هدف همفکری برای ارتقا سطح فعالیت های مفداهای کشور برگزار شد.

به گزارش مفداتبریز ، ایوب اندبیلی مدیر مسئول مفدا دانشگاه علوم پزشکی تبریز و نماینده مفداهای منطقه شمالغرب کشور در جلسه شورای مفداهای مناطق مختلف کشور بر اهمیت حمایت همه جانبه مفداها از نشریات الکترونیک تاکید کرد.

وی در این مورد افزود: اعضای یک نشریه با در دست داشتن نسخه چاپی در برخی موارد با نظر مدیر مسئول نشریه آن را به فروش می رسانند و طبق گفته تعدادی از فعالان نشریاتی منطقه شمالغرب کشور، فروش خوب نشریاتی که کارشان قوی بود و طرفدار دارند دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد: این در صورتی است که در انتشار نشریات به صورت الکترونیک هیچگونه امکانی برای فروش نشریات وجود ندارد.

موضوع دیگر اشاره شده توسط مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی مفداتبریز لزوم توجه خاص پایگاه های اطلاع رسانی مفداهای کشور به انجمن های علمی است.

وی در این باره با متفاوت خواندن فعالیت های انجمن های علمی از تشکلات و کانون های فرهنگی گفت: اهمیت تولید علم و اهمیت فرهنگسازی در حیطه فعالیت های علمی بر کسی پوشیده نیست و به نظر می رسد توجه خاص به فعالیت های این انجمن ها با اختصاص جایگاه خاص در سایت های مفدا ضروری به نظر می رسد.

مهدی معماری مدیر روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی وزارت بهداشت در مورد ارتقا باجه نشریات سایت های مفدا گفت: مفداها از هر موضوعی که منجر به حمایت از فعالیت های دانشجویی شود حمایت می کنند و مسئولیت مطالعه و اعلام نتیجه در مورد الگوهای موجود برای قرار دادن درگاه بانکی بر عهده مفدا تبریز باشد و پس از ارائه نتیجه در صورت داشتن امکان فنی در سایت مفدا این موضوع انجام خواهد شد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.