چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴

ثبت نام بیش از ۱۵۰۰ نفر از دانشگاهیان علوم پزشکی کاشان در جشنواره قرآن و عترت

اسامی نفرات برتر بخش شفاهی مرحله دانشگاهی بیست وسومین جشنواره قرآن وعترت استادان ،کارکنان ودانشجویان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ثبت نام ۱۵۴۰ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در بخش کتبی بیست‌وسومین جشنواره قرآنی گفت: از این تعداد ۳۳۲ نفر در بخش دانشجویی، ۱۱۴۶ نفر در بخش کارکنان و ۶۲ نفر از اساتید شرکت کردند.

به گزارش مفدا، دکتر حمید رضا گیلاسی با بیان این خبر افزود: اسامی برگزیدگان و راه‌یافتگان دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کاشان به مرحله کشوری بخش کتبی بیست‌وسومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد.

وی اظهار کرد: آزمون‌های بخش کتبی بیست‌وسومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در مرحله دانشگاهی در ۱۰ رشته شامل رشته‌های احادیث اهل‌ بیت(ع)، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن، آشنایی با سیره معصومین(ع)، احکام، حفظ موضوعی قرآن کریم، سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی، مفاهیم صحیفه سجادیه، مفاهیم نهج‌البلاغه و حفظ سوره واقعه در ۱۱ حوزه امتحانی در دانشگاه برگزار شد.

گیلاسی با اشاره به ثبت نام ۱۵۴۰ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در بخش کتبی بیست‌وسومین جشنواره قرآنی گفت: از این تعداد ۳۳۲ نفر در بخش دانشجویی، ۱۱۴۶ نفر در بخش کارکنان و ۶۲ نفر از اساتید شرکت کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: طبق اعلام دبیرخانه دانشگاهی جشنواره در هر رشته به ازای ۵۰ شرکت‌کننده یک نفر که حد نصاب نمره را در آزمون مربوطه کسب کرده به مرحله کشوری راه پیدا می‌کند.

یادآور می‌شود، مرحله کشوری بخش کتبی بیست‌وسومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کاشان در تاریخ ۲۳ مردادماه به‌صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود و دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در این بخش میزبان دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان، قم، شهرکرد و یزد است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.