چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲

دبیرشورای تبیین مواضع بسیج‌دانشجویی:

دشمن اصلی جریانات خائنی هستند که مطالبات اقتصادی مردم را منحرف می‌کنند/ مسئولین صدای اعتراض مردم را بشنوند

محمد امین سلیمی

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور گفت: دشمن اصلی ملت جریانات خائنی هستند که مطالبات اقتصادی مردم را منحرف می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم ،محمد امین سلیمی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: حقیقتی که در کشور وجود دارد این است که اوضاع مالی اقتصادی و مدیریت کلان اقتصادی کشور و معیشت مردم روند خوبی را طی نمی‌کنند و مشخصاً قدرت خرید و سفره مردم کمتر و کوچکتر شده است.
وی افزود از طرفی متاسفانه نه تنها این مسئله که مردم احساس کنند دولت و مسئولین در حال تلاش هستند که وضع را بهتر کنند وجود ندارد بلکه برعکس از برخی رسانه‌های دولتی رفتارهایی دیده می‌شود که به آسیب رساندن به امنیت روانی جامعه کمک می‌کند.
سلیمی افزود: طبیعی است که در فضای موجود نارضایتی عمومی پیش می‌آید و قطعاً این اعتراضات هم به جا و حق مردم است.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: هرکسی که در کشور به اندازه سر سوزنی مسئولیت دارد در قبال معیشت مردم و امنیت روانی جامعه و اتفاقاتی که در آینده برای جمهوری اسلامی می‌افتد مسئول است و باید در محکمه افکار عمومی پاسخگو باشد.

سلیمی اظهار کرد: کشورمانبا دشمنان زیادی مواجه است و متاسفانه در این بین جریانات خائنی هم هستند که قصد دارند از اعتراضات به حق مردم سوء استفاده و آن را منحرف کنند و این‌ها دشمن اصلی مردم هستند چرا که نمی‌گذارند خواسته‌های به حق مردم محقق شوند.

وی افزود: این جریانات با سیاسی کردن مطالبات فضا را به سمت فضاهای امنیتی، حزبی و جناحی می‌برند.

سلیمی بیان کرد: هم مردم باید هوشیار باشند و هم مسئولین از روش‌های منظم، درست و مستمر اعتراضات را بشنوند و نسبت به حفظ امنیت روانی جامعه تلاش کنند تا بهانه به دست دشمن نداده و زمین بازی برای آن‌ها باز نشود.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند: مگس جایی می‌نشیند که بالاخره زخمی است با این وجود زخم‌ها را باید درمان کرد تا اجازه سوء استفاده به کسی ندهیم.

وی اظهار کرد: جنبش دانشجویی انقلابی و بسیج دانشجویی مدتهاست پیگیر مطالبات مردم بوده و از قبل نسبت به خیلی از مسائل هشدار داده و از این به بعد نیز پیگیر مطالبات معیشتی و اقتصادی مردم است به گونه‌ای که سعی می‌کنیم تا روش‌های درستی را برای تبیین مشکلات اقتصادی کشور انتخاب کنیم تا مردم بدهکاران واقعی را بشناسند و مخاطب بایدهای خود را پیدا کنند.

سلیمی تاکید کرد: باید بتوانیم با ادبیات درستی با مردم صحبت و خواسته‌های بحق آن‌ها را نمایندگی کنیم.

وی اظهار کرد: امیدواریم تمام نخبگان جامعه، مراجع، تحلیل‌گران و اصحاب رسانه که دل در گرو انقلاب دارند توجه ویژه‌ای به مسائل پیش آمده داشته باشند.

وی افزود: در همین راستا بسیج دانشجویی امروز در گام نخست به سراغ مراجع تقلید رفته و از آن‌ها دعوت کردیم تا پا به میدان بگذارند و در عرصه مطالبه از مسئولین پررنگ‌تر عمل کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.