شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱

به گزارش مفدا-جهرم :

برندگان مسابقات هفت گانه ورزشی دانشگاه علوم پزشکی جهرم جوایز خود را از معاون فرهنگی دانشجویی دریافت کردند

دانشگاه علوم پزشکی جهرم

برندگان مسابقات هفت گانه ورزشی دانشگاه علوم پزشکی جهرم

در مسابقات برگزار شده در سال نودوهفت،۷ رشته ورزشی شرکت داشتند و در این دوره ها بیش از ۲۰۸ نفر دانشجوی دانشگاه با هم به رقابت پرداختند .

به گزارش مفدا-جهرم " در نشستی دوستانه که در محل دفترمعاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد، دکتر محسن حجت، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه از فعالان این حوزه با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه،  تقدر به عمل آورد.

به نقل از شهریار شفا مدیر اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی جهرم : این مسابقات بر اساس تقویم ورزشی وزارت متبوع  در هفته خوابگاههای دانشجویی و جام رمضان برگزار شد و دانشجویان در رشته های مختلفی چون «داژبال، دارت، طناب زنی استقامت، طناب زنی سرعت، شطرنج، دوچرخه سواری و طناب کشی» حضور داشتند.

وی اظهار داشت : در این مسابقات که از فروردین ماه سال جاری آغاز شده وتا خرداد ماه ادامه داشته است ۲۰۸ دانشجو از رشته های مختلف، در دانشگاه رقابت کردند.

به نقل از نرجس مهارات کارشناس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی جهرم : در این مسابقات  که طبق تقویم ورزشی مدیریت اداره تربیت بدنی دانشگاه و بر اساس برنامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، در رشته داژبال پنج تیم شش نفره؛ رشته دارت با سی و پنج نفر شرکت کننده؛ رشته طناب زنی استقامت بیست و پنج نفر؛ رشته طناب زنی سرعت بیست و پنج نفر و رشته شطرنج  بیست و هشت نفر، رشته دوچرخه سواری سی و پنج نفر و رشته طناب کشی با شرکت ده تیم شش نفره  رقابت کردند.

وی عنوان داشت : کلاسهای آموزش توجیحی برخی از مسابقات به صورت دوره های سه روزه و قبل از برگزاری مسابقات، درپردیس دانشگاه برگزار شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.