چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹

به گزارش خبرگزاری مفدا - جهرم

افتتاحیه مجمع حافظان و قاریان در دانشگاه علوم پزشکی جهرم -آبان 95

افتتاحیه مجمع حافظان و قاریان دردانشگاه علوم پزشکی جهرم

همزمان با فرارسیدن هفته قرآن و عترت ، مجمع حافظان و قاریان دانشگاه علوم پزشکی جهرم با حضور اعضاء برگزار گردید . در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دست داده معاون فرهنگی و دانشجویی بابیان فضایل خواندن قرآن و درک عمیق آن خواستار برگزاری جلسات همخوانی گروهی در خوابگاه های دختران و پسران شدند

به گزارش خبرگزاری مفدا - جهرم

افتتاحیه مجمع حافظان و قاریان دردانشگاه علوم پزشکی جهرم

همزمان با فرارسیدن هفته قرآن و عترت مجمع حافظان و قاریان دانشگاه با حضور اعضاء برگزار گردید  . در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دست داده معاون فرهنگی و دانشجویی بابیان فضایل خواندن قرآن و درک عمیق آن خواستار برگزاری جلسات همخوانی گروهی در خوابگاه های دختران و پسران شدند  .  همچنین ایشان برگزاری مسابقات تفسیر قرآن کریم را از اقدامات مثمر ثمر  ،   ویژه دانشجویان عنوان نمودند  .  با استقبال پرشور دانشجویان از این برنامه  مقرر گردید درخصوص برگزاری کلاس های حفظ قران کریم ویژه دانشجویان ،   اساتید و کارکنان ، با دارالتحفیظ الهادی هماهنگی های لازم صورت پذیرد  . 

همچنین با توجه به دعوت از جناب آقای محمد کریمی نیا قاری مطرح کشوری از یزد  و گروه تواشیح طه از شیراز جهت برگزاری محفل انس با قرآن اطلاع رسانی و دعوت ازدانشجویان  ،  اساتید و کارکنان جهت حضور در مراسم به صورت منسجم صورت پذیرد  . 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.