دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴

به گزارش مفدا-جهرم :

به اتاق خبر مفدا بپیوندید و با شرکت در دوره های آموزشی، دبیر سرویسهای خبری یا خبرنگار مفدا شوید

دانشگاه علوم پزشکی جهرم

عضویت در مفدا جهرم

کمیته دانشجویی مفدا ، دانشگاه علوم پزشکی جهرم به منظور ارتقاء و پیشبرد اهداف معاونت فرهنگی دانشجویی در حوزه اطلاع رسانی صحیح و به موقع اخبارمعاونت ، ازدانشجویان با انگیزه و مستعد و متخصص در امر رسانه و خبر ثبت نام به عمل می آورد .

به گزارش مفدا-جهرم " متقاضیان ثبت نام درکمیته دانشجویی مفدا می توانند  در خواست کتبی خود را  به صورت پر کردن فرم عضویت و همکاری  دراین کمیته و تحویل فرم به مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی ثبت نمایند .

همچنین با عضویت در اتاق خبر مفدا دبیر سرویس های خبری مفدا  اعم از ( سرویس فرهنگی،سرویس صنفی و رفاهی،سرویس آموزشی و پژوهشی،سرویس ورزشی ، سرویس چندرسانه ای و خبرنگار مفدا) شوند .

دانشجویان متقاضی می بایست با توجه به شرایط عضویت در کمیته مفدا  ( * گذراندن حداقل یک نیم سال تحصیلی* نداشتن حکم قطعی محرومیت از تحصیل به مدت یک ونیم سال یا بیشتر از سوی شورای انضباطی دانشگاه* عدم سابقه مشروطی برای دو نیم سال تحصیلی متوالی یا سه نیم سال متناوب ) ثبت نام کنند .

بدیهی است متقاضیان در صورت داشتن ، دانش و مهارتهای کافی در امر رسانه و خبر عضو مفدا خواهند شد . در غیر اینصورت پس از طی دوره های آموزشی و کسب مهارت و توانایی لازم  به عضویت در خواهند آمد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.