سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱

روابط عمومی شورای صنفی دانشجویان :

شورای صنفی دانشجویی دانشگاه در جلسه ای با معاون آموزش مشکلات آموزشی دانشجویان را بررسی کردند

دانشگاه علوم پزشکی جهرم

شورای صنفی دانشجویی دانشگاه در جلسه ای با معاون آموزش مشکلات آموزشی دانشجویان را بررسی کردند

در جلسه شورای صنفی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم که با حضور دکتر اباذرروستازاده معاون آموزش دانشگاه ؛ دکتر مرضیه حق بین رئیس دانشکده پزشکی و دکتر شکوفه آتش پور معاون آموزشی علوم پایه برگزار شد مشکلات آموزشی دانشگاه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش مفدا-جهرم " به نقل از روابط عمومی شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی جهرم :  دبیران و اعضاء شورای صنفی دانشگاه با طرح مشکلاتی همچون، برگزاری کلاس ها به صورت فشرده  به خصوص در دانشکده پزشکی ، محدود بودن وقت امتحانات در میان ترم و پایان ترم مطرح شد  .

در این جلسه پربار دکتر روستا زاده از حل مشکل فشردگی کلاسها که در ترم آینده حل خواهد شد سخن گفت و عنوان داشت : در ترم بعد کلاس ها از ساعت ۸ تا ۱۵ برگزار می شود  .

وی همچنین در خصوص عدم تقدیر وتشکر از دانشجویان استعداد درخشان و نفرات برتر اظهار داشت :  با توجه به بسته بودن ردیف بودجه ای آموزش این امکان از طریق معاونت آموزش میسر نخواهد بود اما  نامه نگاری ها ی لازم به معاونت فرهنگی دانشجویی در جهت اختصاص تسهیلات به نفرات برتر انجام شده است  .

 

نمایندگان شورای صنفی دانشجویی همچنین از تلاش درباره گرفتن تسهیلات ومزایایی از معاونت فرهنگی دانشجویی برای دانشجویان برتر سخن گفتند و از محدود بودن وقت امتحانات در میان ترم و پایان ترم گلایه مند بوده و خواهان تغییر این ساعات شدند.

دکتر شکوفه آتش پور معاون آموزشی دانشکده پزشکی در این باره گفت : در رابطه با امتحانات پایان ترم بهمن ماه مشکلی وجود ندارد و از ترم آینده مدت امتحانات پایان ترم بهمن بیشتر خواهد بود. اما در ترم مهر با توجه به نبود وقت کافی وشروع ترم بهمن تا حد امکان، امتحانات در بازه زمانی بیشتری، برگزارخواهدشد .

در این جلسه همچنیت در خصوص مشکلات سامانه ارزشیابی اساتید (پایش) واعمال نشدن ارزشیابی دانشجویان بحث و گفتگو شد؛ و خانم دکتر نجفی پور مدیر E . D . C  دانشگاه ، با بیان اینکه، پایش تنها ارزشیابی اساتید نیست اضافه کرد :  با توجه به عدم کارایی لازم  این سامانه و هزینه هایی که سایت پایش دارد، از ترم آینده حذف خواهد شد ونمونه مشابه آن که توسط دانشجویان طراحی شده است جایگزین میگردد و ارزشیابی دانشجویان در مورد اساتید اعمال می شود  .

دکتر روستازاده درباره کمک هزینه جهت خرید گوشی و فشار سنج و روپوش به دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی عنوان کرد:  از برنامه های آینده معاونت آموزش بوده و مبلغ ۱۵۰هزار تومان کمک هزینه به دانشجویان پزشکی اختصاص  داده شده و همچنین روپوش  بیمارستانی رشته های پیراپزشکی هم توسط دانشگاه تامین خواهد شد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.