سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳

نکاتی در خصوص ترک خوابگاه دانشجویان در فصل تابستان؛

خوابگاه‌ها را با حضور سرپرست مربوطه ترک کنید/ یخچال از مواد غذایی فاسد شدنی خالی شود

خوابگاههای جیرفت

با شروع فصل تابستان و بازگشت دانشجویان خوابگاهی به شهرهای خود، خوابگاه‌های دانشجویی خالی شده و دانشجویان باید به نکاتی توجه داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم ،با توجه به تعطیلی دانشگاه‌ها در فصل تابستان و بازگشت دانشجویان به شهرهای خود، امور خوابگاه ها دانشگاه علوم پزشکی قم در خصوص ترک خوابگاه‌ها ی دانشجویی نکاتی را گوشزد کرد.

رئیس امور خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی قم طی گفتگو با مفدا عنوان کرد:با توجه به اتمام امتحانات پایان ترم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ ،کلیه دانشجویان خوابگاهی بایستی اتاق ها و واحدهای خود را نظافت نموده و تمام وسایل شخصی خود را جمع آوری و در انبار خوابگاه به رسم امانت قرار دهند.

وی افزود:دانشجویانی که تسویه حساب خوابگاه خود را اخذ ننمایند اسکان ایشان در سال تحصیلی جدید امکان پذیر نخواهد بود.

محمد نظری در خصوص دانشجویانی که به دلیل آموزش و برگزاری کلاسهای تابستانی نیاز به خوابگاه دارند گفت:این دانشجویان باید حداکثر تا پایان وقت اداری ۲۱ تیرماه معرفی نامه از دانشکده مربوطه اخذ نمایند و تحویل مدیریت دانشجویی دهند.

رئیس امور خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی قم همچنین نکاتی را خصوص عدم حضور در خوابگاه های دانشجویی متذکر شد که به شرح ذیل می‌باشد:

۱- قبل از ترک خوابگاه و عزیمت به شهر خود، با حضور سرپرست اتاق را تحویل دهید.
۲- تمامی مواد غذایی و فاسد شدنی خود را به همراه برده و یخچال را خالی نمائید.
۳- از آنجائیکه امکان نگهداری هر گونه وسایل جامانده دانشجویان در خوابگاه امکان پذیر نیست، پس از تحویل اتاق، وسایل جامانده معدوم می­ گردد.
۴- درصورتی که دانشجویی بدون تحویل اتاق، خوابگاه را ترک نماید مسئولیت خساراتی که از طرف سرپرست برآورد می‌شود به عهده خود دانشجو بوده و سرپرست خوابگاه هیچ­گونه مسئولیتی در قبال وسایل ایشان نخواهد داشت.
۵- دوشاخ وسایل الکترونیکی را از پریز کشیده و یا خاموش کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.