چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

یازدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی کشور آغاز به کار کرد

کریمی مشهد

یازدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی کشور با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دکتر جواد خادمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان آغاز به کار کرد.

به گزارش مفدا، یازدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی کشور با حضور دکتر محمدرضا دارابی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت امروز چهارشنبه ۱۳ تیرماه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز به کار کرد.

این نشست دور روزه کار خود را با خیرمقدم و سخنرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز کرده است و در ادامه به بحث و تبادل نظر در خصوص فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی در حوزه قرآنی، دینی و مذهبی در دانشگاه‌ها می‌پردازد و راه‌های مؤثر ترویج فرهنگ تابناک قرآن کریم در دانشگاه‌ها را بررسی خواهد کرد.

از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست گفتگو در خصوص موضوعات میان‌رشته‌ای نظیر ارتباط قرآن و سلامت است و مسؤولان کمیسیون قرآن پژوهی و طب وزارت بهداشت موضوعات کاری و نتایج فعالیت‌های خود را اعلام خواهند کرد.

همچنین در بخشی از این نشست دو روزه موضوع ترویج و گسترش فعالیت‌های جهادی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به طور متوسط هر شش‌ماه یک‌بار با هدف ایجاد هماهنگی فی‌مابین ستاد و دانشگاه‌ها و اعلام سیاست‌ها و برنامه‌های ستادی وزارت بهداشت در حوزه‌های فرهنگی، رفاهی، ورزشی و دیگر حوزه‌های مرتبط برگزار می‌شود. دهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، اردیبهشت‌ماه جاری در تهران برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.