پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۵

دکتر مصطفی محمدی در جلسه هماهنگی اردوهای جهادی،

گروه ها و تشکل ها و کانون ها می توانند کار با کیفیت و فاخر انجام دهند

 ستاد اردو

گروه ها و تشکل ها و کانون ها با هم افزایی و وحدت و همدلی و کار تیمی و گروهی می توانند ضمن استفاده بهینه از منابع کار با کیفیت و فاخر انجام دهند.

به گزارش مفدا زنجان ،دکتر مصطفی محمدی جانشین معاون فرهنگی ودانشجویی گفت:گروه ها و تشکل ها و کانون ها با هم افزایی و وحدت و همدلی و کار تیمی و گروهی می توانند ضمن استفاده بهینه از منابع کار با کیفیت و فاخر انجام دهند.
وی با تاکید بر حمایت کامل معاونت فرهنگی و دانشجویی از اردوهای جهادی بسیج دانشجویی و سایر کانون ها و انجمن ها و تشکل های دانشجویی و توجه جدی به جنبه های خودسازی و تربیتی و مهارتی در طول اردو بیان کرد: یکی از برنامه ها می تواند فرهنگ سازی و آموزش ارتقای دانش و مهارت مردم در حوزه سلامت و اجتماعی سازی سلامت باشد، کار در کنار اساتید و کسب تجربه در حوزه تخصصی شغلی و حرفه ای هم هدف بعدی باشد، اما باید توجه کنیم این حرکت ها کاملا ساماندهی شود و با برنامه ریزی دقیق باشد و همه جوانب کار مشخص شود . اهداف روشنی داشته باشد تا خدای ناکرده مشکلی برای دانشجویان و مردم پیش نیاید و هم راستا و هماهنگ با برنامه های معاونت بهداشتی صورت گیرد و با سیاست های سلامت محور وزارت بهداشت و دانشگاه هم در تناقض نباشد و خللی بر برنامه های دائمی و ذاتی دانشگاه در تامین سلامت شهروندان وارد نکند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.