شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸

امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون جایابی دندانپزشکی

اردوی جهادی

مهلت ثبت نام سی و دومین دوره آزمون جایابی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور ساعت ۲۴ امروز شنبه ۱۶ تیرماه پایان می‌یابد.

به گزارش مفدا، این آزمون چهارم مرداد ماه برگزار می‌شود. داوطلبان پیش از ثبت نام اینترنتی، باید در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت تشکیل پرونده داده یا آن را تکمیل کنند. فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی شده باشند، واجد شرایط ثبت نام و مجاز به شرکت در آزمون جایابی هستند (ورودی‌های پس از اگوست ٢٠٠٩).

آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت ٩ صبح و آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت ١٤( ٢ بعد از ظهر) روز پنجشنبه چهارم مرداد ماه برگزار می‌شود. مکان آزمون یکی از دانشگاه‌های مستقر در تهران خواهد بود که نشانی دقیق آن روی کارت ورود به جلسه درج می‌شود.

لازم به تاکید است داوطلبانی که پیش از این در آزمون جامع علوم پایه شرکت کرده و قبول شده‌اند، با ارائه درخواست کتبی به مرکز خدمات آموزشی، می‌توانند از نتیجه قبولی قبلی استفاده و در بخش علوم پایه آزمون شرکت نکنند.

قبول شدگان در مرحله نظری آزمون، جهت شرکت در مرحله عملی آزمون به یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران یا شهید بهشتی معرفی می‌شوند.

منابع بخش اختصاصی آزمون را اینجا و منابع بخش علوم پایه آزمون را اینجا دریافت کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.