یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸

به گزارش مفدا -جهرم :

دومین همایش ملی "جوانان و قانونگذاری " در مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شد

دانشگاه علوم پزشکی جهرم

دومین همایش ملی "جوانان و قانونگذاری " در مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شد

دومین همایش ملی "جوانان و قانونگذاری " با هدف تبادل نظر و اندیشه در حوزه خلاءها و نیازهای قانونی و به منظور استفاده از توان و تفکر جوانان ایران اسلامی در امر تصمیم‌گیری و سیاستگذاری برگزار شد.

به گزارش مفدا جهرم "  به نقل از سارا معصومی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی جهرم  :  نماینده دانشگاه علوم پزشکی جهرم  در دومین همایش ملی "جوانان و قانونگذاری " با وزیر ارتباطات سخن گفته و ضمن اعتراض به عدم سخنرانی نمایندگان وزارت بهداشت به بیان نقطه نظرات خود پرداخت.

 در این همایش ملی که روز دوشنبه (۱۱ تیر ۹۷) به همت مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شد، جمعی از فرهیختگان جوان و مقامات کشوری و متولیان امور جوانان حضور داشتند.

محمد علی کیانی مدیر عامل موسسه مرهم و سارا معصومی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن اعتراض به عدم سخنرانی نمایندگان وزارت بهداشت، وقت سخنرانی آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود اختصاص دادند.

انتقاد بر برگزاری منظم همایش و نیز روند برگزاری آن  از دیگر نکاتی بود که در سخنان تیشان به آن اشاره شد.  

در این همایش، رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، معاون امور جوانان وزارت ورزش، وزیر ورزش و جوانان، معاون رئیس‌جمهور و همچنین آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به ایراد سخن پرداختند.

در پایان همایش، وزیر جوان ارتباطات ضمن استقبال از حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جهرم مطالبات ایشان را شنید و گزارشی از فعالیتهای علمی و فرهنگی  دانشگاه علوم پزشکی جهرم  گرفت.

دعوت به حضور وزیر ارتباطات در جمع دانشجویان از موارد مطرح شده توسط  سارا معصومی، دانشجوی دانشگاه بود.

در این همایش یک روزه، جمعی از مقامات کشوری و لشکری، نمایندگان جوان نهادها و دستگاه‌های متولی امور جوانان حضور  یافتند.  همچنین جمعی از نمایندگان جوان نهادها و سازمان‌ها جهت بیان نظرات و دیدگاه‌های خود و ارائه راهکارها جهت ارتقای نقش جوانان در امر قانونگذاری و بهره‌مندی هرچه بیشتر از تفکر جوان ایرانی، سخنرانی  کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.