پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲

دانشگاه علوم پزشکی زنجان میزبان طرح ارتقای دانشجویان در حوزه حفظ و قرائت قرآن شد

قران

دانشگاه علوم پزشکی زنجان به عنوان میزبان دوره آموزشی طرح ارتقای دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در حوزه حفظ و قرائت قرآن کریم معرفی شد.

به گزارش مفدا، دوره آموزشی طرح ارتقای دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در حوزه حفظ و قرائت قرآن کریم طی روزهای ۱۳ تا ۱۸ مرداد ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش، زمان پذیرش شرکت کنندگان در این طرح آموزشی جمعه ۱۲ مرداد ماه از ساعت ۱۴ به بعد انجام خواهد شد.

این دوره آموزشی که به مدت ۵ روز با حضور شرکت کنندگان از دانشگاه های علوم پزشکی برگزار خواهد شد با هدف ارتقای سطح قرآنی دانشجویان دانشگاه های مختلف انجام خواهد شد.

محل برگزاری این دوره آموزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان و مرکز همایش های بین المللی روزبه این دانشگاه است و محل پذیرش و اسکان شرکت کنندگان این دوره خوابگاه دانشجویی بوستان دانشگاه واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان است.

زمان و مکان برگزاری این دوره آموزشی به نفرات قطعی شده شرکت کننده اعلام شده است و در صورت انصراف از حضور در دوره، شرکت کنندگان حتما باید تا روز چهارشنبه ۲۷ تیرماه عدم حضور خود را در این دوره آموزشی به مرکز اعلام کنند.

این دوره آموزشی به صورت متمرکز  شبانه روزی بوده و شرکت کنندگان باید به صورت کامل طی روزهای ۱۳ لغایت ۱۸ مرداد ماه در دوره حضور داشته باشند.

هزینه ونحوه ایاب و ذهاب شرکت کنندگان به محل برگزاری دوره آموزشی به عهده دانشگاه اعزام کننده است.

ضمن اینکه امکان جایگزینی نفرات و تغییر رشته وجود نداشته و هرگونه تغییر و جابجایی احتمالی نیز باید با هماهنگی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت صورت گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.