دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳

جلسه هم اندیشی مدیران معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مورد برگزاری شایسته دو رویداد دانشجویی کشوری در این دانشگاه

تبریز

جلسه هم اندیشی مدیران معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مورد برگزاری شایسته دو رویداد دانشجویی کشوری در این دانشگاه در اتاق جلسات معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، جلسه هم اندیشی مدیران معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مورد برگزاری شایسته نشست سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه های وزارت بهداشت در ماه آینده و برگزاری سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کشور در شهریورماه امسال برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر حسین خسروشاهی، مدیر امور دانشجویی ضمن تبیین اقدامات انجام یافته در خصوص آماده سازی بسترهای لازم جهت برگزاری هرچه بهتر سیزدهمین المپیاد ورزشی و چهارمین نشست خانه نشریات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمادگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز را برای برگزاری اعلام کرد.

در ادامه محمود فیضی، مدیر امور فرهنگی ضمن اعلام حضور قطعی دکتر فراهانی در نشست خانه نشریات گفت : با همکاری دکتر آقازاده ابلاغ کمیته های مربوط به نشست به موقع صادر گردیده است و انتظار می رود دبیران کمیته ها تمهیدات لازم را در خصوص وظایف محوله انجام دهند.

وی افزود: به زودی مشخصات کمیته های برگزاری نشست سراسری نشریات برای معرفی به عموم در اختیار رسانه مفدا قرار می گیرد.

وی در خصوص مشکلات پیش رو در برگزاری نشست اعلام کرد: کلاس هایی که برای نشست در نظر گرفته شده اند دارای استاندارد های لازم می باشد ولی اصلی ترین مشکل ما کمبود سیستم سرمایشی در کلاس ها است.

فیضی اضافه کرد : در خصوص مسائل رفاهی از جمله اسکان، تغذیه و نقلیه با توجه به تجارب قبلی و پتانسیل های معاونت دانشجویی مشکلی به نظر نمی رسد ولی در بحث مالی باید اقدامات لازم جهت اجرای طرح های زیربنایی نشست، هر چه سریعتر تفاهم نامه مربوطه منعقد گردد.

دکتر محمد آقازاده، معاون دانشجویی و فرهنگی در خصوص مشکلات پیش رو در برگزاری رویداد های کشوری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت : مشکل سرمایشی کلاس ها باید با نامه نگاری اداری با رئیس محترم دانشگاه طرح گردیده و دستورات لازم را در این خصوص از ایشان دریافت نماییم.

وی گفت : مشکل قطع و وصل برق که این روزها در برنامه اداره برق قرار گرفته است از مشکلات اصلی پیش رو می باشد که باید تمهیدات و پیش بینی های لازم در این خصوص انجام گیرد.

وی عنوان کرد: لازم است کلیات برنامه هایی که برگزار خواهد شد رسانه ای شود تا هم باعث بالا رفتن رغبت عموم فعالان نشریات به شرکت در نشست شود و هم زمینه لازم برای شنیدن نظرات دانشجویان و جامعه دانشگاهی در مورد کلیات برنامه هایی که اجرا خواهد شد فراهم شود و این موضوع نیازمند همکاری لازم مسئولان کمیته های مختلف برگزاری نشست با رسانه ها است.

در پایان جلسه دکتر بهرام جمالی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه ضمن ارائه توضیحات لازم در خصوص برگزاری سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاههای سراسر کشور گفت : مسئولین کمیته های المپیاد ورزشی انتخاب گردیده اند و در چند روز آینده ابلاغ های مذکور صادر خواهند شد.

وی گفت : اسکان ورزشکاران شرکت کننده در المپیاد از اولویت های اصلی می باشد که با تامین اعتبار و بحث مالی از طرف وزارت آماده سازی بستر ها انجام خواهد گردید.

وی در پایان گفت : اقدامات لازم در خصوص رزرو سالن افتتاحیه، طراحی پوستر المپیاد ورزشی و فضاسازی تبلیغاتی در سراسر شهر باید هر چه سریعتر انجام گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.