شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷

اعلام نتایج دومین روز مسابقات بسکتبال انتخابی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی

مسابقات بسکتبال در همدان

دومین روز از مسابقات بسکتبال انتخابی المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در همدان به پایان رسید و گلستان ۴۵ بر ۲۸نتیجه را به کاشان واگذار کرد.

به گزارش مفدا، مسابقات بسکتبال انتخابی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور(ورودی المپیاد ۹۷) به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان از روز پنجشنبه هفته گذشته در این شهر در جریان است که در دومین روز از برگزاری این مسابقات، روز جمعه ۲۹ تیرماه، هشت دیدار برگزار شد و نتایج مشخص شد.

در بازی نخست روز گذشته دو تیم بسکتبال دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مازندران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این بازی را تیم اصفهان با نتیجه ۶۰ بر ۴۱ برد. همچنین در دومین دیدار این مسابقات در گروه C رقابتها، تیم بسکتبال دانشگاه علوم پزشکی ایران با حساب ۶۲ بر ۵۵ از سد حریف خود گذشت.

در گروه B مسابقات، دیدار بین تیم‌های بسکتبال دانشگاه علوم پزشکی اراک و کردستان در پایان بازی با حساب ۴۹ بر ۴۵ به سود تیم کردستان به پایان رسید و در گروه D رقابتها که بین دو تیم بسکتبال دانشگاه علوم پزشکی گلستان و کاشان برگزار شد بازی با نتیجه ۴۵ بر ۲۸ به سود تیم کاشان خاتمه یافت.

همچنین در گروه A  این پیکارها، تیم‌های بسکتبال دانشگاه علوم پزشکی اهواز و شهرکرد به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم دانشگاه علوم پزشکی اهواز با حساب ۷۷ بر ۶۸، از سد حریف خود گذشت و دیدار بین تیم‌های بوشهر و کرمان با نتیجه ۵۸ بر ۴۷ به سود تیم بوشهر پایان یافت.

در گروه b مسابقات دو تیم بسکتبال ایلام و یزد مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان این بازی، تیم ایلام با حساب ۶۰ بر ۵۰ از سد حریف خود گذشت و آخرین دیدار روز دوم میان دو تیم همدان و شاهرود برگزار شد که در پایان تیم شاهرود با حساب ۴۹ بر ۲۷ از سد تیم میزبان عبور کرد.

مسابقات بسکتبال انتخابی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور(ورودی المپیاد ۹۷) طی روزهای ۲۷ تیرماه الی یکم مرداد ماه جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان در جریان است.

۱۶ تیم بسکتبال از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای راهیابی به مرحله پایانی سیزدهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در همدان با یکدیگر رقابت خواهند کرد تا در نهایت ۴ تیم برتر مسابقات ورودی مشخص شده و مستقیما به المپیاد سیزدهم راه یابند.

۱۶ تیم دانشگاه علوم پزشکی ایلام، اصفهان، ایران، اهواز، اراک، بوشهر، بابل، شاهرود، شهرکرد، کاشان، کرمان، کردستان، گلستان، مازندران، یزد و همدان تیم‌هایی هستند که در مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر وزارت بهداشت در همدان با یکدیگر رقابت خواهند کرد و این رقابتها در دو سالن شهید گمنام و سالن شهید یونسی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار خواهد شد.

مرحله نهایی سیزدهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت طی روزهای یکم تا هشتم شهریور ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ۱۲ رشته ورزشی برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.