سه‌شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از روند تعمیرات و بازسازی خوابگاه های دانشجویی بازدید کرد

دانشپور

دکترمحسن حجت معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به منظور بررسی روند تعمیرات خوابگاه شهید دانشپور ازعملیات اجرایی بازسازی و تعمیرات این خوابگاه بازدید کرد .

به گزارش مفدا-جهرم " معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به همراه دکتر مهدی عبدالهی فرد مدیر دانشجویی دانشگاه در تاریخ ۹۷/۰۴/۰۳ از بازسازی و تعمیر خوابگاه دانشجویی شهید دانشپور واقع درمحوطه پردیس دانشگاه بازدید کرد  .

دکتر حجت در بازدید از این خوابگاه که اکنون در حال رنگ آمیزی  و تعمیرات ساختمانی است از روند انجام تعمیرات انجام شده اظهار امیدواری کردو گفت :  با توجه به پیشروی بهسازی در این مدت کوتاه امیدواریم که هرچه سریعتر رنگ آمیزی خوابگاه به اتمام برسد   .

 معاون فرهنگی دانشجویی با بیان این مطلب که از سال ۹۵ تا کنون خوابگاههای دانشجویی بوستان و گلستان، کوثر، احسان و. شهید اکبری تعمیر و تجهیز شده است اظهار داشت : خوابگاه پسرانه  شهید دانش پورنیز پس از پایان ترم دوم تحصیلی تا کنون در حال بهینه سازی و آماده سازی جهت پذیرش دانشجو در آغاز سال تحصیلی است و تا پایان نیمه اول تابستان ارتقاء خواهند یافت  .

وی در ادامه افزود : رنگ آمیزی، تعویض موکت و بهسازی درب و پنجره، کاشی سرامیک کف آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی، نصب پرده و نصب فرش از جمله تعمیرات این خوابگاههای دانشجویی بوده است    .

لازم به توضیح است :  مراحل بعدی تجهیز و نوسازی این خوابگاه شامل، تعویض موکت کلیه اتاقها و تجهیز آشپزخانه و رختشوی خانه با وسایل خریداری شده است؛ تا خوابگاه آماده پذیرایی از دانشجویان جدید شود  .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.