چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵

فضای سالن پخت سلف سرویس مرکزی دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیاز به اصلاح و گسترش دارد

فضای سالن پخت سلف سرویس مرکزی دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیاز به اصلاح و گسترش دارد

سلف سرویس مرکزی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با انتقال دانشکده پرستاری به ساختمان جدید نیاز مبرم به اصلاح و گسترش فضای انبار و غذا خوری در قسمت دختران دارد .

به گزارش مفدا-جهرم : به نقل از معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم : با توجه به انتقال دانشکده پرستاری و مامایی از مهر ماه آینده به ساختمان جدید مرکزی ، واقع در پردیس دانشگاه فضاهای فیزیکی انبار و سالن های غذا خوری این مجموعه نیاز به گسترش و اصلاح دارد .

دکتر حجت با اعلام این خبر و رای زنی با معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه ، طی برنامه ای دکتر مهدی مصلی نژاد معاون توسعه و مدیریت منابع ، مهرداد گیوتاج مدیر مالی ،  دکتر مهدی عبد الهی فرد مدیریت دانشجویی و مهندس فرودی مدیریت واحد فنی دانشگاه را جهت بازدید از محل سلف سرویس مرکزی دانشگاه همراهی کرد .

وی با اعلام مشکلاتی که در آینده به دلیل ازدیاد دانشجویان در سالن های غذا خوری دانشگاه به وجود خواهد آمد و ارائه پیشنهادات و نظرات معاونت فرهنگی دانشجویی، درجهت ارتقاء سطح فیزیکی مجموعه سلف مرکزی ، نظر مساعد معاونت توسعه دانشگاه را برای باز سازی و اصلاح و گسترش فضا جلب نمود .

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در ادامه افزود :  در حال حاضر سلف سرویس مرکزی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با هزار و یک صدو سی و هفت متر مربع فضای فیزیکی وتعداد هجده نفر پرسنل خدوم و زحمت کش ، هزار وهفتصد و پنجاه پرس غذا در هر وعده غذایی روزانه به صورت « دو منو » به دانشجویان و بیمارستان ها ارائه می کند  .

دکتر حجت در پایان سخنان خود از دکتر محمد رحمانیان ریاست دانشگاه و دکتر مهدی مصلی نژاد معاون توسعه و مدیریت منابع به خاط همکاری و مساعدت بسیار خوب در راستای پیشبرد اهداف معاونت فرهنگی دانشجویی تشکر و قدردانی نمود .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.