دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از مدیر اداره تعالی فرهنگی تقدیر و تشکر کرد

دکتر محسن حجت معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در مراسمی از جواد قاسمی مدیر اداره تعالی فرهنگی دانشگاه به پاس زحمات چند ساله وی در این سمت تقدیر و تشکر کرد .

به گزارش مفدا-جهرم : در مراسم قدردانی از تلاش های جواد قاسمی مدیر اسبق اداره تعالی فرهنگی دانشگاه که با حضور مدیران حوزه دانشجویی و تربیت بدنی و کارکنان معاونت برگزار شد  بر ابقاء ایشان در سمت رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی تأکید شد  .

دکتر حجت  ضمن خوش آمدگویی به حضار، هدف از برگزاری جلسه را تکریم و تشکر از تلاش های جواد قاسمی مدیر سابق اداره تعالی فرهنگی دانشگاه  دانستند و اظهار داشتند: صعه صدر، متانت، جدّیت در حوزه­ ی کاری، تعامل در همه عرصه ها و تدین از ویژگی های  بارز وی بوده است که تاثیر عمیقی در پیشبرد اهداف متعالی معاون  مربوط به حوزه­ ی کاری خود ایجاد کرده است.

در ادامه جلسه معاون فرهنگی دانشجویی با بیان سوابق کاری قاسمی و تجربیات ارزشمند او، اهمیت، نوع و ماهیت کار فرهنگی  را به جهت آکادمیک بودن محیط، مسئولیتی بسیار مهم تلقی کرد و بر تعامل سازنده با واحدهای دیگر در راستای مقررات و قوانین تاکید نمود و افزود  : مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه با حدود ۵ سال سابقه کار مدیریت فرهنگی از سال ۹۲ تا کنون ۲۰ کانون، تشکل وانجمن علمی دانشجویی؛ ۴۲ نشریه دانشجویی زیر نظر وی به نحو احسن اداره شده است.

وی همچنین عنوان داشت  :  در دوره مدیریت جواد قاسمی در نوع اداره اردوهای دانشجویی و برگزاری تریبون های آزاد و جشنواره های قرآنی وفرهنگی، برنامه ریزی متنوعی صورت گرفته است. همچنین، حضور چشم گیر دانشجویان در جشنواره های فرهنگی و قرآنی  و نشریات با کسب مقام های کشوری و ملی از سوابق درخشان او عنوان کرد  .

 در پایان مراسم، به رسم یادبود هدیه و تقدیر نامه ­ای از طرف معاونت به وی اهداء شد  .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.