سه‌شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷

«نمایشگاه فناوری‌ها و رسانه‌های دیجیتال سلامت» برگزار می‌شود

جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت

همزمان با برگزاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، نمایشگاه دو روزه فناوری‌ها و رسانه‌های دیجیتال سلامت برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا به نقل از  ستاد خبری جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت، نمایشگاه دو روزه فناوری‌ها و رسانه‌های دیجیتال سلامت در روزهای ۱۵ و ۱۶ مهر ماه جاری با حضور شتاب دهنده‌ها و وی سی‌ها برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه تولیدکنندگان و رسانه های مختلف دیجیتال، محصولات و آثار خود را در معرض نمایش عمومی قرار می دهند. همچنین بخش ویژه ای برای استارت آپ های سلامت در نظر گرفته شده است که در آن استارت آپ ها محصولات خود را برای شتاب دهنده ها و سرمایه گذاران ارائه خواهند داد.

گفتنی است، در بخش دیگر این نمایشگاه از چندین فناوری سطح یک، همانند پهباد داروسان رونمایی خواهد شد.

نخستین جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت با هدف استفاده از ظرفیت بالای رسانه های دیجیتال در ارتقای سواد سلامت جامعه، جریان سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای دیجیتال سلامت، شناسایی تولیدکنندگان آثار دیجیتال سلامت و تشکیل بانک اطلاعاتی جهت ارائه خدمات بهینه، کمک به توسعه کسب و کارهای نوپا، کاهش هزینه و تسهیل دسترسی عمومی به تولیدات سلامت در هر زمان و مکان، حمایت از افراد، مراکز، موسسات، تشکل ها و شرکت های فعال در حوزه تولید آثار و محصولات سلامت وایجاد بستر رقابت میان تولیدکنندگان رسانه های دیجیتال سلامت در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در این صنعت، مهر ماه سال جاری از سوی وزارت بهداشت و توسط موسسه آوای هنر سلامت برگزار می‌شود.

جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت توسط موسسه فرهنگی آوای هنر سلامت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود. امیرحسین اسدی دبیر علمی و محمد علی حجازی دبیر اجرایی جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، برگزاری این رویداد را عهده‌دار هستند.

فراخوان و کلیه اخبار و اطلاعات جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت در سایت www.hdmf.ir قابل دسترسی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.