یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

در انتخابات نماینده خانه نشریات منطقه جنوب

محمد اسماعیلی مدیرمسئول نشریه ارغنون و از دانشجویان علوم پزشکی بوشهر انتخاب شد

خانه نشریات.بوشهر

محمد اسماعیلی دانشجوی علوم پزشکی بوشهر و مدیر مسئول نشریه ارغنون ،صاحب امتیاز انجمن اسلامی برای اولین بار نماینده خانه نشریات منطقه جنوب کشور با کسب ۲۳ رای از مجموع ۴۳ رای واجدین شرایط فعالان نشریات دانشجویی انتخاب گردید.

چهارمین نشست خانه نشریات وزارت بهداشت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از تاریخ ۸ لغایت ۱۲ مردادماه ۱۳۹۷ در شهر تبریز برگزار شد که تیم دانشگاه بوشهر متشکل از ۶ پسر و ۴نفر دختر ،در کارگاههای مختلف و برنامه های متنوع از جمله انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات و نمایندگان مناطق دهگانه خانه نشریات شرکت کردند.

 تعداد ۲۵ کارگاه آموزشی در نهم و دهم مردادماه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد و دانشجویان علوم پزشکی بوشهر نیز در این کارگاههای تخصصی از جمله تولید محتوی،خبر نویسی،عکاسی خبری،فن بیان و اجرا،روزنامه نگاری،کاریکاتور،طنز نویسی،گرافیک و صفحه آرایی،نویسندگی،حقوق نشریات،مصاحبه و گزارش نویسی حضور یافتند و از اساتید این رشته ها آموزش های لازم را دیدند.

در تاریخ دهم مردادماه ساعت ۱۵ الی ۲۰ انتخابات نمایندگان شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی و میزگرد تخصصی چالش های پیش روی مطبوعات و بازدید از نمایشگاه نشریات دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد. که در انتخابات آقای رضا پیوندی از بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه با ۴۲ رای و خانم تینا مولایی از بسیج دانشجویی دانشگاه علوم اردبیل با ۳۹ رای به عنوان نماینده دانشجویان و اعضای اصلی شورای ناظر بر انتخابات انتخاب شدند.

خانم زهرا فراهانی از دانشگاه علوم پزشکی همدان با ۲۷ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شد.

در آخرین روز این نشست، انتخابات نمایندگان دهگانه خانه نشریات از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۳ انجام شد که محمد اسماعیلی دانشجوی علوم پزشکی بوشهر و مدیر مسئول نشریه ارغنون با صاحب امتیازی انجمن اسلامی  برای اولین بار به عنوان نماینده خانه نشریات منطقه جنوب کشور با کسب ۲۳ رای از مجموع ۴۳ رای انتخاب شد.

تیم نشریات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در چهارمین نشست خانه نشریات وزارت بهداشت

نام و نام خانوادگی نام نشریه
محمد اسماعیلی مدیر مسئول نشریه ارغنون
احمد حسام مقدم سردبیر نشریه ارغنون
مهدی رفیعی نماینده نشریه الکترونیکی رادیو دریا
احسان زارع نماینده نشریه نشریه تلنگر
مهسا شهبازی سردبیر نشریه ژرمانیسکا
فریبا عبدالهی نماینده نشریه حرف دل
رعنا فرحی مدیر مسئول نشریه هما
غزل صابری سردبیر نشریه شهر سبز
علی رضایی اوریاد نماینده نشریه دیده بان
سعید ربیعی مدیر مسئول نشریه ۱۸ تیر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.