چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۲

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد؛

برگزاری اردوی جهادی هفت روزه در منطقه سرپل ذهاب کرمانشاه

اردوی جهادی قم

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت دانشگاه علوم پزشکی قم از برگزاری اردوی جهادی هفت روزه در منطقه سرپل ذهاب کرمانشاه با حضور ۶۰ نفر از اساتید، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم و ارائه ۱۲۷ میلیون تومان خدمات پزشکی، فرهنگی و دندانپزشکی در این اردو خبر داد.

محمدرضا استادشریف در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا در قم، با اشاره به اینکه اعزام ۶۰ نفر از اساتید، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم در قالب گروه جهادی سفیران سلامت به سرپل ذهاب اظهار کرد: این گروه جهادی در عرصه‌های پزشکی، فرهنگی و دندانپزشکی فعالیت خود را دنبال می‌کند.

وی اضافه کرد: هفت یونیت پرتابل و سه کلینیک سیار دندانپزشکی را در اختیار داریم و امیدواریم با استفاده از ظرفیت ۱۰ یونیت بتوانیم درمان ۴۰۰ نفر از اهالی سرپل ذهاب را رقم بزنیم.

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت خاطرنشان کرد: با انجام هماهنگی‌های لازم با کمیته امداد، نیازمندان را در اولویت درمان قرار داده‌ایم؛ پزشکان عمومی در روستاهای اطراف سرپل ذهاب حضور می‌یابند و فعالیت‌های درمانی را دنبال و همچنین خواهران مبلغه و مشاوران روانشناس نیز برنامه‌های مختلف از جمله اجرای جنگ شادی و مسابقات فرهنگی را اجرا می‌کنند.

وی از همراهی دو عکاس به منظور انعکاس لحظات این اردوی جهادی یاد کرد و گفت: این اردوی جهادی از پانزدهم مردادماه آغاز شده و تا بیست و یکم مرداد ادامه خواهد داشت که در مجموع ۱۲۷ میلیون تومان خدمات پزشکی، فرهنگی و دندانپزشکی به زلزله‌زدگان ارائه می‌شود.

استاد شریف در پایان سخنان خود عنوان کرد: امیدواریم معاونان دانشگاه علوم پزشکی قم همکاری بیشتری در حرکت‌های جهادی داشته باشند و پزشکان متخصص و عمومی نیز با ساز و کار مشخصی که توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی تعریف می‌شود حضور مطلوب‌تری در اردوی جهادی داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.