چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲

دکتر محمدرضا فراهانی:

در تحریر اخبار صحیح، شرافتمندانه و صادقانه ثابت قدم بمانیم

روز خبرنگار

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با تأکید بر نقش بی‌بدلیل خبرنگاران در عرصه‌ «آگاهی‌بخشی» به مردم، از خبرنگاران خواست در تحریر و تقریر اخبار صحیح، شرافتمندانه و صادقانه ثابت قدم بمانند.

به گزارش مفدا، دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با صدور پیامی ۱۷مردادماه  «روز خبرنگار» را تبریک گفت.

مشروح پیام معاون وزیر بهداشت به شرح زیر است:

در روزگاری که از آن با عنوان عصر اطلاعات، ارتباطات و فناوری نام برده می‌شود، نقش «خبرنگاران» به عنوان عنصر حیاتی و ارزشمند در عرصه اطلاع‌رسانی غیرقابل انکار است.

تاریخ بشر گواه این موضوع است که تأثیر  «نوشتن» از هر ابزار ارتباطی دیگر بیشتر و ماناتر است و خبرنگاران و نویسندگان به عنوان کنشگران اصلی عرصه «اندیشیدن و قلم» نقش بی‌بدیلی در حوزه اطلاع‌رسانی و روشن‌گری دارند.

یکی از ویژگی‌های خبرنگاری داشتن عشق و علاقه، امانت‌داری، نگاه موشکافانه و روحیه حق‌طلبانه است و خبرنگار فردی است که لحظات عمر خویش را مصروف آگاهی بخشی به مردم می‌کند.

اینجانب ضمن تبریک این روز ارزشمند اجتماعی، از تلاش‌های ستودنی و بی‌بدیل خبرنگاران در تحریر  اخبار صحیح، منصفانه، صادقانه و شرافتمندانه قدردانی کرده و امیدوارم بر عهد دیرین خود با قلم ثابت‌قدم بمانیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.