شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳

برای چهارمین سال متوالی:

دانشگاه علوم پزشکی کاشان میزبان منطقه‌ای مرحله کشوری بخش کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

بخش غيرحضوري جشنواره قران

احمدرضا لطف آبادی مدیر فرهنگی دانشگاه نحوه برگزاری بخش کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت را در مرحله کشوری تشریح کرد.

به گزارش مفدا کاشان، مدیر فرهنگی دانشگاه با بیان این که برترین دانشگاه قرآنی کشور  برای چهارمین سال متوالی میزبان منطقه ای بخش کتبی مرحله کشوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت می‌باشد اظهار داشت: این مسابقات در هشت منطقه ( تهران، شهید بهشتی، گلستان، مشهد، تبریز، کرمانشاه، شیراز و کاشان) بصورت سراسری برگزار می شود.

احمدرضا لطف آبادی با اشاره به اینکه تعداد کل شرکت کنندگان منطقه مرکزی ۱۵۰ نفر می‌باشد افزود : از این تعداد ۵۴ نفر از دانشگاه علوم پزشکی کاشان( ۲۸  کارمند، ۱۵ استاد و ۱۱ دانشجو)، ۱۷نفر از اصفهان، ۲۲ نفر از یزد، ۲۱ نفر از شهر کرد و ۲۰نفر از قم  در این رقابت قرآنی شرکت دارند.

مسابقات در روز دوشنبه ۲۲ مرداد ماه همزمان با سراسر کشور راس ساعت ۱۱ در دانشکده پزشکی با حضور کارشناسان دانشگاههای شرکت کننده و یوسف افراشی  نماینده وزارت بهداشت به عنوان ناظر برگزار می‌شود.

گزیده ای از دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون را به شرح ذیل می باشد:

* زمان آزمون برای کلیه شرکت کنندگان ۴۵ دقیقه می باشد. نیم ساعت قبل از شروع آزمون، حضور ضروری است.

* همراه داشتن کارت شرکت در جلسه الزامی است

*سوالات بصورت چهارگزینه ای و تشریحی می باشد. ملاک انتخاب برگزیدگان امتیازات سوالات چهارگزینه ای است و در صورت یکسان بودن امتیازات ، امتیاز سوالات تشریحی مدنظر خواهد بود.

گفتنی است: بخش کتبی مرحله کشوری در رشته های احادیث اهل بیت، پرسمان قرآنی،سبک زندگی اسلامی، احکام، حفظ موضوعی قرآن کریم، سیره معصومین، آشنایی صحیفه سجادیه، ترجمه و تفسیر و آشنایی  نهج البلاغه برگزار می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.