شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷

با حضور جمعی از معاونان ، مدیران و کارشناسان دانشگاه؛

نخستین کمیته امور ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد

حاجی زاده _مشهد

نام نویسی بیش از  سه هزار  از کارکنان علاقمند به ورزش در سامانه ورزشی کارکنان حاکی از استقبال در اجرای این طرح است.

به گزارش مفدا مشهد،نخستین کمیته امور ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با محوریت اهمیت نقش ورزش درسلامت کارکنان با حضور جمعی از معاونان ، مدیران و کارشناسان  این دانشگاه برگزار شد.

در این نشست دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد و رئیس کمیته امور ورزشی کارکنان با تاکید بر اهمیت و نقش ورزش در سلامت و افزایش میزان بازدهی کارکنان اظهار داشت: با توجه به ارسال دستور العمل تشکیل" کمیته ورزشی کارکنان" از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت برنامه ریزی های لازم برای برگزاری نشست های مستمر و هدفمند توسط دبیرخانه کمیته امور ورزشی کارکنان می‌تواند در پیشبرد اهداف و سیاستهای کلی دانشگاه مثمر ثمر باشد.

دبیرکمیته امور ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در این نشست گفت: یکی از مهمترین اهداف راه اندازی سامانه ورزشی در دانشگاه، تعیین سرانه ورزشی و همچنین برنامه ریزی دقیق در راستای برآورد هزینه ها ، ایجاد و توسعه امکانات و فضاهای ورزشی و ساماندهی ورزشکاران کارمند است.

دکترحسن منفرد با اشاره به اجرای طرح روزانه یا روز درمیان "زنگ ورزش و سلامت" افزود: احتساب امتیاز فعالیتهای ورزشی به منظور تشویق افراد به انجام فعالیتهای ورزشی منظم که نقش به سزایی در بهبود عملکرد کارکنان و سازمان دارد، از دیگر وظایف اداره رفاه و تربیت بدنی کارکنان می‌باشد.

در پایان این نشست دکتر مهدی ابراهیمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به هزینه های پنهان ورزش در دانشگاه اشاره نمود و اظهار داشت: نام نویسی بیش از  سه هزار  از کارکنان علاقمند به ورزش در سامانه ورزشی کارکنان حاکی از استقبال در اجرای این طرح است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.