دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲

دکتر آقازاده:آرزو کردم بین شما دانشجویان بودم

بازدید رییس دانشگاه ارومیه از اردوی جهادی

به گزارش مفدا ارومیه؛ دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بعد از ظهر روز یکشنبه ۲۱ مرداد ماه با حضور در شهرستان شاهین دژ با فرماندار،مدیر شبکه بهداشت و درمان و دانشجویان جهادگر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مفدا ارومیه؛ دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بعد از ظهر روز یکشنبه ۲۱ مرداد ماه با حضور در شهرستان شاهین دژ با فرماندار،مدیر شبکه بهداشت و درمان و دانشجویان جهادگر دیدار و گفتگو کرد.

رئیس دانشگاه در این دیدار، اردوهای جهادی را یک کار تیمی و گروهی برای  ارتقاء سطح علمی و کمک به همنوعان ذکر نمود و گفت: معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سالانه با همکاری و مشارکت سایر ادارات و ارگانها، اردوهای جهادی را برگزار می نماید و هدف اصلی آشنایی دانشجویان با سیستم ارجاع و نحوه ارائه خدمات بهداشتی درمانی در مناطق محروم می باشد.

دکترآقازاده در جمع دانشجویان ضمن تقدیر از مدیریت فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه که یک کار گروهی را مدیریت و فرهنگ سازی می کنند بیان کرد: وقتی تصاویر اردوهای جهادی را در اخبار دانشگاه دیدم آرزو کردم بین شما دانشجویان بودم؛ ایشان با یاد خاطرات خود در اردوهای جهادی دوران دانشجویی  در اوایل انقلاب افزود: اردوهای جهادی را یک کار تیمی و گروهی برای  ارتقاء سطح علمی و کمک به همنوعان است.

وی با اشاره به برنامه های فرهنگی دانشگاه گفت: اردوی جهادی تنها به ارائه خدمات بهداشتی درمانی متکی نمی شود بلکه با حضور در  مناطق هدف نسبت به شناسایی چالشها و مشکلات موجود و انعکاس ان به مسئولین رده بالا جهت هموار سازی و ارتقاء سطح زندگی اقدام می نماید.

رئیس دانشگاه در ادامه یکی دیگر از مهمترین فلسفه وجودی اردوهای جهادی را، ایجاد ارتباط بین دانشگاه و سایر ارگانها و ادارات جهت محرومیت زدایی دانسته و خاطر نشان کرد: یقینا برگزاری اردوهای جهادی ضمن کسب تجربه قشر جوان دانشجو می‌تواند تاثیر بسیاری در اجرایی شدن مدیریت جهادی در جامعه داشته باشد.

در پایان دکتر آقازاده به نقطه نظرات و سوالات دانشجویان پاسخ های لازم را ارائه نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.