چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸

مجهز شدن مجتمع خوابگاهی گلستان به سیستم برق اضطراری

اهواز

مدیر امور دانشجویی: با اتمام فاز پایانی تجهیز سیستم برق اضطراری بلوک یک مجتمع خوابگاهی گلستان اکنون این مجتمع به سیستم برق اضطراری مجهز شد.

دکتر بیژن حسین پور، مدیر امور دانشجویی دانشگاه با بیان این خبر در مصاحبه با مفدا اهواز گفت: با توجه به شرایط اقلیمی استان خوزستان مجهز کردن اماکن خوابگاهی به سیستم های برق اضطراری یک ضرورت است.

وی گفت: ایجاد سیستم برق اضطراری در مجتمع خوابگاهی گلستان با تعداد ظرفیت ۱۰۱۰  دانشجو به عنوان بزرگترین خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از سال گذشته در دستور کار مدیریت دانشجویی قرار گرفت و با انجام تعمیرات اساسی دیزل ژنراتور موجود در خوابگاه با صرف هزینه بالغ بر ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال دو بلوک از این خوابگاه به برق اضطراری مجهز شد و اکنون با به پایان رسیدن فرآیند کابل کشی به بلوک یک خوابگاه این اقدام مهم به اتمام رسید.

حسین پور بیان کرد با انجام این اقدام در صورت بروز قطعی برق شهر، برق اماکن عمومی خوابگاه تامین می شود  و با پمپاژ آب از مخازن ذخیره مشکل قطعی آب نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: پس از خوابگاه گلستان، مجهز کردن مجتمع خوابگاهی صدف به عنوان دومین خوابگاه دانشجویی پرجمعیت دانشگاه به سیستم برق اضطراری در دستور کار مدیریت قرار گرفت و پس از انتقال یک دیزل ژنراتور در سال گذشته از شبکه بهداشت باوی به خوابگاه صدف فرآیند تجهیز خوابگاه به برق اضطراری در حال انجام است که امیدواریم تا قبل از شروع سال تحصیلی این فرآیند به پایان برسد.

مدیر امور دانشجویی با تاکید به این موضوع که برخورداری همه خوابگاه ها به سیستم برق اضطراری یک ضرورت است بیان کرد: اولویت بعدی این مدیریت مجتمع خوابگاهی بوستان و سپس سایر خوابگاه های دانشجویی است.

دکتر بیژن حسین پور در پایان از زحمات بی وقفه مهندس علی جرفی، رئیس اداره خدمات دانشجویی و پرسنل خدوم این اداره و همچنین مهدی محرابی، کارپرداز پرتلاش و صدیق این حوزه قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.