شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵

اطلاعیه

فراخوان طراحی لباس ورزشی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی

طراح

فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با هدف مشارکت بیشتر دانشجویان خلاق و جامعه دانشگاهی در جهت توسعه کمی و کیفی ورزش در دانشگاه مسابقه طراحی لباس ورزشی برگزار می نماید.

به گزارش مفدا هرمزگان ، هدف از این مسابقه ترویج فرهنگی ورزش دانشکاهی ایران به عنوان الگو در سایر کشورها و تحقق اهداف فدراسیون جهانی ورزش دانشگاهی(FISU ) بر اساس استاندارهای ملی است.تمامی طرحها  جهت شرکت در مسابقه باید با تکیه بر الگوهای ملی کشور و قابل استفاده در مجمع ورزشی داخلی و بین المللی (به ویژه برای بانوان ) باشد. طرح های کاربردی و برتر توسط گروه داوران و متخصصین فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی انتخاب و به نفرات اول تا سوم جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

افراد باید طرح خود را در قالب یک پروپوزال و با توجیه فنی ، ارزشی و عملکردی ارائه دهند. هر هنرمند می تواند به صورت مجزا برای بانوان و اقایان تا 2 اثر همراه با شناسنامه کامل اثر ارائه دهد. علاقمندان می توانند آثار خود را براساس شاخص های تعیین شده تا تاریخ 17/5/1397 به آدرس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاههای جمهوری ایران ارسال نمایند.

شاخص های مورد توجه در طراحی لباس ورزشی فدراسیون ملی ورزش دانشگاهیان

ارزش های حاکم بر ورزش ملی ایران

هویت ، اصالت ، فرهنگ و تمدن دانشجویان و دانشگاه های ایران

شعار فدراسیون جهانی ورزش دانشگاهی ( ستارگان امروز ، رهبران فردا )

گسترش رویا پردازی دانشجویان ازطریق ورزش دانشگاهی

لوگوی فدراسیون جهانی و ملی ورزش دانشگاهی

 توجه:طرح های پیشنهادی برای لباس ورزشکاران علاوه بر کاربردی ورزشکاران بدیع بودن باید از نطر فیزیولوژی مورد توجه قرار گرفته تا تاثیر منفی در عملکرد حرکتی ورزشکار ایجاد نکند و مانع فعالیت های آنان نشود شرکت کنندگان بایستی طرح خود را در قطع  4 Aو یا طراحی از پشت و پیش لباس به صورت جداگانه به همراه فایل مربوطه در قالب  CD  به آدرس دقیق ارسال نمایند.

آدرس ، تهران خیابان نجات الهی کوچه هواپیمایی پلاک 3

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.