یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۷

نارضایتی دانشجویان قمی در پی انصراف تیم فوتبال این دانشگاه از حضور در المپیاد ورزشی/ عذرخواهی مسؤولان

گزارش تصویری از تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی قم در مسابقات انتخابی المپیاد ۹۷ شاهرود

تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی قم که برای نخستین بار در مسابقات انتخابی فوتبال دانشجویان، جواز حضور در مرحله پایانی سیزدهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت را کسب کرده‌بود، به دلیل عدم تامین بودجه لازم از حضور در مرحله نهایی المپیاد انصراف داد و این موضوع نارضایتی دانشجویان عضو این تیم را در پی داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی قم به همراه تیم‌های فوتبال دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، تهران و کرمانشاه با درخشش در مسابقات ورودی المپیاد، توانست جواز حضور در مرحله پایانی المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت را به دست آورد اما به دلیل مشکلات مالی از حضور در مرحله پایانی المپیاد وزارت بهداشت که طی روزهای یکم تا هشتم شهریورماه در تبریز برگزار می‌شود، انصراف داد.

تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی قم اواسط مرداد ماه در شاهرود در قالب مسابقات انتخابی سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در گروه B مسابقات با تیم‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی قم و کاشان هم گروه بود که در نهایت از این گروه تیم‌های فوتبال دانشگاه‌های علوم پزشکی قم و ایران جواز حضور در مرحله پایانی المپیاد را به دست آوردند اما به دلیل مسائل مالی، مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی قم از اعزام این تیم به مسابقات المپیاد خودداری کرده و انصراف دادند.

 یکی از دانشجویان عضو تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی قم با ابراز نارضایتی از این تصمیم مسؤولان به خبرنگار مفدا گفت: مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی قم علت انصراف تیم فوتبال این دانشگاه از حضور در مرحله پایانی المپیاد قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت را کمبود بودجه تیم عنوان کرده‌اند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم به دنبال این اتفاق از دانشجویان تیم عذرخواهی کرد

به دنبال انصراف تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی قم از حضور در مرحله پایانی سیزدهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت، دکتر جواد حکیم الهی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از دانشجویان تیم فوتبال این دانشگاه عذرخواهی کرد.

در متن این پیام خطاب به دانشجویان تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی قم آمده است:

اعتراضات مکرر شما دوستان عزیز به بنده رسید، در اینجا بر خود واجب می‌دانم ضمن ابراز تاسف و ناراحتی خود، عنوان کنم هر چند مسبب اصلی اتفاق به وجود آمده بنده نبوده ونیستم، اما اینجانب به نمایندگی از مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از شما دوستان بزرگوار عذرخواهی می‌کنم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.