دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳

اعزام کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی گلستان به سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

کاروان ورزشی گلستان

از تعداد ۲ هزار و ۳۵۰ شرکت کننده در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، بیش از ۱۸۰۰ ورزشکار از دانشگاه های مختلف در ۱۲ رشته ورزشی طی یک هفته در تبریز با رقبای خود پیکار می کنند.

به گزارش مفداگلستان به نقل از مفدا، تعداد کل شرکت کنندگان در سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت اعم از ورزشکار، سرپرست، مربی، کادر اجرایی و فنی، عوامل ستادی و همراهان ۲ هزار و ۳۵۰ نفر هستند که از این تعداد ۱۸۰۰ نفر ورزشکار هستند که قرار است طی یک هفته در ۱۲ رشته ورزشی رقابت های خود را برگزار کنند.

بنا بر این گزارش، بیشترین آمار ورزشکاران در این المپیاد مربوط به رشته فوتبال با ۳۲۰ ورزشکار و کمترین آمار مربوط به رشته بدمینتون با ۸۵ ورزشکار است.

در مجموع ۵۹ دانشگاه علوم پزشکی در بزرگترین رویداد ورزشی وزارت بهداشت در رشته های مختلف حضور دارند که بازی های رشته های مختلف از روز سوم المپیاد آغاز شد.

کاروان دانشگاه علوم پزشکی گلستان متشکل از ۱۵ نفر عوامل و ۳۸ دانشجو در رشته های ورزشی دومیدانی، کشتی، شطرنج، فوتبال، بدمینتون، تکواندو و تیراندازی، در این رقابت ها حضور یافتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.