دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷

نتایج مسابقات تنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج سیزدهمین المپیاد ورزشی وزارت بهداشت

مسابقه شطرنج روز سوم

نتایج سه رشته ورزشی تنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به میزبانی تبریز در روز یکشنبه چهارم شهریور ماه اعلام شد.

به گزارش مفداگلستان به نقل از مفدا تبریز، نتایج روز سوم تنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به میزبانی تبریز در روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه اعلام شد.

نتایج این بازیها در روز سوم برگزاری المپیاد به شرح زیر است:

رشته تنیس روی میز :


سومین روز از مسابقات تنیس روی میز سیزدهمین المپیاد دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سالن ورزشی کوثر دانشکده پرستاری در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار و در نهایت نتایج ذیل به دست آمد.

مسابقات تیمی تنیس روی میز

در فینال مسابقات تیمی تنیس روی میز که قبل از ظهر یکشنبه بین تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، تیم شیرازی توانست با نتیجه ۳ بر ۲ رقیب خود را شکست داده و عنوان تیم برنده این دور از مسابقات را از آن خود سازد.

تیم های اصفهان وبهزیستی هم مشترکا سوم شدند وتیم دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی هم بابرتری ۳ بر ۱مقابل تیم دانشگاه علوم پزشکی اهواز پنجم شد. تیم دانشگاه علوم پزشکی یزد هم بابرد ۳بر ۰ مقابل تیم دانشگاه علوم پزشکی همدان به مقام هفتم دست یافت.

مسابقات انفرادی تنیس روی میز

در مسابقات انفرادی تنیس روی میز سیزدهمین المپیاد دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی که بعد از  ظهر روز یکشنبه در سالن ورزشی کوثر دانشکده پرستاری برگزار شد در مجموع ۶۴ ورزشکار در ۴ گروه با همدیگر به رقابت پرداختند که پس از انجام ۵۰ بازی،  آقایان احمد حبیبی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معین اخگری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، حجت بوزمهرانی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و احسان نظری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات احمد حبیبی با معین اخگری و حجت بوزمهرانی با احسان نظری برای راهیابی به فینال با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

مسابقات دوبل و فینال انفرادی تنیس روی میز قبل از ظهر روز دوشنبه در سالن ورزشی کوثر دانشکده پرستاری و مراسم اختتامیه نیز عصر همان روز در تالار شایان مهر دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد.

رشته بدمینتون :

نتایج بازی های مرحله یک چهارم نهایی بدمینتون تیمی :

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۳ - ۰ دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۳ - ۰ دانشگاه علوم پزشکی بابل

دانشگاه علوم پزشکی تبریز ۳ - دانشگاه علوم پزشکی همدان

دانشگاه علوم پزشکی مشهد ۳ - ۰ دانشگاه علوم پزشکی دزفول

تیم های اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و بازی های نیمه نهایی ساعت ۱۶ امروز برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد :

نتایج بازی های مرحله نیمه نهایی بدمینتون تیمی :

دانشگاه علوم پزشکی تبریز ۳ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۲ - ۳ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

بازی فینال ساعت ۸/۳۰ صبح روز دوشنبه ۵ شهریور ماه در سالن دانشگاه فنی و حرفه ای بین تیم های دانشگاه علوم پزشکی تبریز و اصفهان برگزار خواهد شد.

نتایج بازی های انفرادی رشته بدمینتون :

برندگان دور اول بازی های یک نفره یک حذفی بدمینتون :

هادی حاتمی از اهواز
امیرحسین جودکی از لرستان
مجتبی مضطرزاده از ایران
مهدی صادقی از تبریز
محمدحسین زمانیان از زابل
فرشاد رضوی پور از سمنان
محمدمهدی فدایی از گراش
علیرضا مظفری از زنجان

برندگان  دور اول بازی های دونفره یک حذفی بدمینتون :

بابک قنواتی-حسین اسماعیلی از اهواز
مهدی رفیعی-امیرحسین افلاطونیان از کاشان
پوریا کیانی-محمدامین گرشاسبی از اصفهان
امید شیخی-حسین صادقلو از گلستان
حسین قیصری-مسعود مقدم از مازندران
علی حاجی حسینی-معین زنگانه از بابل
تکیه ای-محمدزاده از همدان

رشته شطرنج :

دور چهارم:

دانشگاه علوم پزشکی تبریز ۳ - ۰ دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ۲/۵ -  ۰/۵ دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی گیلان ۲/۵ - ۰/۵ دانشگاه علوم پزشکی بهزیستی

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۳ - ۰ دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۲/۵ - ۰/۵ دانشگاه علوم پزشکی کردستان

دانشگاه علوم پزشکی گلستان ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی ایران

دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

دانشگاه علوم پزشکی همدان ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ۱/۵ - ۱/۵ دانشگاه علوم پزشکی فسا

دانشگاه علوم پزشکی یزد ۱/۵ - ۱/۵ دانشگاه علوم پزشکی زنجان

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ۱/۵ - ۱/۵ دانشگاه علوم پزشکی سمنان

دانشگاه علوم پزشکی کاشان ۳ - دانشگاه علوم پزشکی ارومیه ۰

دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دانشگاه علوم پزشکی دزفول ۱/۵ - ۱/۵ دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دانشگاه علوم پزشکی اهواز ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی بم

دانشگاه علوم پزشکی خوی ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی گراش

رده بندی در پایان دور چهارم دانشگاه علوم پزشکی تبریز ۱۰/۵ امتیاز ، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ۹/۵ ، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۹ امتیاز ، دانشگاه علوم پزشکی گیلان ۸/۵ ، دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۷/۵ ، دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۷

دور پنجم :

دانشگاه علوم پزشکی تبریز ۱/۵ - ۱/۵ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۲/۵ - ۰/۵ دانشگاه علوم پزشکی گلستان

دانشگاه علوم پزشکی کاشان ۰- ۳ دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ۲/۵ - ۰/۵ دانشگاه علوم پزشکی علوم بهزیستی

دانشگاه علوم پزشکی همدان ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ۰ - ۳ دانشگاه علوم پزشکی ایران

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی کردستان

دانشگاه علوم پزشکی یزد ۱/۵ - ۱/۵ دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

دانشگاه علوم پزشکی سمنان ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی  اردبیل

دانشگاه علوم پزشکی  بوشهر ۱ - ۲ دانشگاه علوم پزشکی  کرمانشاه

دانشگاه علوم پزشکی زنجان ۰/۵ - ۲/۵ دانشگاه علوم پزشکی فسا

دانشگاه علوم پزشکی اهواز  ۳-۰ دانشگاه علوم پزشکی  دزفول

دانشگاه علوم پزشکی  شاهرود ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی  خوی

دانشگاه علوم پزشکی  قزوین ۲ - ۱ دانشگاه علوم پزشکی  بم

دانشگاه علوم پزشکی مراغه ۳ - ۰ دانشگاه علوم پزشکی  گراش

دانشگاه علوم پزشکی ارومیه استراحت

رنکینگ تیمی :

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.