جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲

در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛

هفتمین دوره آموزشی دانشجو معلم قرآن کریم و اولین دوره ارتقاء دانشجو معلمان قرآن کریم برگزار می‌شود

دانشجو معلم

هفتمین دوره آموزشی دانشجو معلم قرآن کریم و اولین دوره ارتقاء دانشجو معلمان قرآن کریم در روزهای ۱۰ تا ۱۳ شهریور ماه در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار می‌شود.

هفتمین دوره آموزشی دانشجو معلم قرآن کریم و اولین دوره ارتقاء دانشجو معلمان قرآن کریم با شرکت ۱۳۱ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به صورت همزمان در روزهای ۱۰ تا ۱۳ شهریور ماه در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار می‌شود.

۹۲ نفر از دانشجویان برای اولین بار در این دوره آموزشی شرکت می‌کنند و  ۳۹ دانشجو نیز از شرکت کنندگان در دوره‌های پیشین این دوره آموزشی هستند که با ارائه مستندات تدریس و کارورزی، برای ارتقاء توانمندیهای خود در این دوره آموزشی شرکت خواهند کرد.

در هفتمین دوره آموزشی دانشجو معلم قرآن کریم کارگاه‌ روش‌ها و فنون تدریس، قرآن و زندگی، کارگاه روش تدریس در رشته های صحیح خوانی، حفظ و ترجمه و مفاهیم برگزار می‌شود و در دوره ارتقاء دانشجو معلمان قرآن کریم نیز کارگاه‌های آشنایی با علوم قرآنی، روشها و فنون تدریس، قرآن و زندگی، راهکارهای ایجاد انگیزش و جذب در کلاس درس و کارگاه تلاوت برگزار می‌شود.

دارا بودن معدل بالای ۱۶ در دوره های سپری شده، اشتغال به تحصیل، تدریس قرآن در دانشگاه یا خوابگاه و... از جمله شرایط شرکت‌کنندگان در دوره ارتقای طرح دانشجو- معلمان قرآن کریم است.

دانشگاههای علوم پزشکی تا روز چهارشنبه ۶ تیرماه مهلت داشتند تا اسامی نفرات واجد شرایط شرکت در این دوره آموزشی را از طریق نامه به مرکز قرآن و عترت(ع) اعلام کنند و عدم ارسال اسامی تا تاریخ مذکور به منزله انصراف از شرکت در این دوره بود.

مستندات تدریس شامل تصویر، گزارش یک صفحه ای از تدریس های انجام شده شرکت کنندگان نیز باید به این مرکز ارسال گردد.

لازم به ذکر است که دوره ششم این دوره آموزشی نیز در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شده بود و این دوره به صورت شبانه روزی در این دانشگاه برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.