شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مناسبت پیروزی دانشجویان علوم پزشکی اصفهان در المپیاد ورزشی:

مسابقات ورزشی تجلی‌گاهی برای ترویج ارزشٰهای انسانی است

دکتر چنگیز

دکتر طاهره چنگیز به مناسبت پیروزی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر پیام تبریک صادر نمود و گفت: مسابقات ورزشی تجلی گاه تلاش دسته جمعی و عزم جدی و سازمان یافته برای ترویج ارزشهای انسانی همچون هدفمندی، خویشتن داری، صبر، ممارست، و امیدواری است.

به گزارش مفدا اصفهان متن پیام بدین شرح است:

‍ به نام خداوند جان آفرین

کسب مقام نخست المپیاد کشوری دانشجویان توسط کاروان پسران افتخار آفرین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را به خانواده بزرگ دانشگاه و شما فرزندان قهرمان شادباش می گویم.

مسابقات ورزشی تجلی گاه تلاش دسته جمعی و عزم جدی و سازمان یافته برای ترویج ارزشهای انسانی همچون هدفمندی، خویشتن داری، صبر، ممارست، و امیدواری است. شما فرزندان برومند دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، پیش از کسب مقام قهرمانی در مسابقات المپیاد دانشجویان برای دومین بار پیاپی، استمرار پایبندی خود به این ارزشها را بارها در میدان عمل نشان داده اید. اکنون مسوولیت شما عزیزان به عنوان سفیران عالیرتبه سلامت سنگین تر شده و انتظار می رود بیش از گذشته برای ترویج سبک زندگی سالم به خصوص در بین جوانان جامعه و به ویژه دانشجویان کوشا و موفق باشید.

بچه‌های عزیز دانشگاه!
جانتان سلامت، اندیشه تان پویا و امیدوار، اراده تان شکست ناپذیر، و سرانجامتان بهترین باد.

زحمات ارزشمند همه دست اندرکاران در آماده سازی این کاروان، از مربیان قهرمان پرور تیم ها تا گروههای تدارکات و پشتیبانی و مدیران برنامه ریز و حمایتگر دانشگاه نیز درخور قدردانی شایسته است. امیدوارم انرژی روانی و سرمایه سازمانی به دست آمده از این موفقیت، سبب شود چرخ ورزش همگانی و ترویج روحیه ورزشکاری در دانشگاه سریعتر و قوی تر از گذشته به گردش درآید و سطح سلامت جسمی و روانی دانشجویان و کارکنان که باید سفیران سلامت باشند بیش از پیش ارتقا یابد، و به موازات آن جایگاه نمایندگان پهلوان ما در مسابقات گوناگون، کماکان در سکوی نخست محفوظ بماند.

دکتر طاهره چنگیز – رئیس دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.