شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲

دومین نشست مفداهای شمالغرب کشور به میزبانی دانشکده علوم پزشکی سراب در حال برگزاری است

نشست مفدا

به گزارش مفدا ارومیه؛ نشست هم اندیشی و هماهنگی پایگاه های اطلاع رسانی مفدا منطقه شمالغرب کشور به میزبانی دانشکده علوم پزشکی سراب با حضور مدیران مسئول و فعالان پایگاه های اطلاع مفدا در حال برگزاری است.

به گزارش مفدا ارومیه؛ نشست هم اندیشی و هماهنگی پایگاه های اطلاع رسانی مفدا منطقه شمالغرب کشور به میزبانی دانشکده علوم پزشکی سراب با حضور مدیران مسئول و فعالان پایگاه های اطلاع رسانی مفدا ارومیه، مفدا تبریز، مفدا سراب ، مفدا اردبیل و مفدا مراغه در حال برگزاری است.

اهداف این نشست شامل: بررسی جز به جز دستورالعمل جدید ابلاغی وزارت بهداشت در خصوص نحوه ی فعالیت پایگاه های اطلاع رسانی مفداهای منطقه شمالغرب کشور، بررسی راهکار های لازم جهت رسیدن مفداهای منطقه شمالغرب کشور به استانداردهای لازم و بهبود مقام دانشگاه ها در رتبه بندی مفداهای کشوری وبرگزاری کارگاه آموزشی برای فعالان مفداهای منطقه شمالغرب کشور می باشد.

جواد عباس زاده مدیر مسئول مفدا سراب در ابتدای جلسه به حاضران خوش آمد گفت و افزود: ایده تاسیس مفداهای کشور بسیار هوشمندانه بود و وجود یک پایگاه اطلاع رسانی با پس زمینه فرهنگی در راستای اجتماعی کردن مقوله سلامت در کشور بسیار پراهمیت بود و افق دید مدیران مفداها باید این مقوله باشد.

در ادامه نشست ایوب اندبیلی دبیر هماهنگی مفداهای منطقه شمالغرب کشور بر لزوم نقد و بررسی عملکرد مفداها تاکید کرد و افزود: کلیدی ترین نیاز امروز مفداها نقد است، خوشبختانه شاخص های عملکرد بر اساس سیاست های راهبردی مفداها در دست است و بر اساس آن مفداها رتبه بندی شدند و می توان با معیار قرار دادن این شاخص ها در راستای پیشرفت مفداهای منطقه شمالغرب  قدم برداشت.

در ادامه ضمن تقدیر از زحمات سعیده محمدی مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی ارومیه به عنوان دبیر شمالغرب سال ۹۶ و معارفه ایوب اندبیلی مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی تبریز به عنوان دبیر شمالغرب در سال ۹۷، آیین نامه جدید مفداها و ساختار بندی جدید مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در ادامه کارگاه های آموزشی در راستای توانمندی فعالان مفداها برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است این نشست در شهر سراب یک روزه خواهد بود و تا عصر امروز ادامه خواهد یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.