یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۲

مسئولیت اصلی مفداها تشریح صادقانه جو دانشگاه هاست

مجدی

معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سراب در دومین نشست هماهنگی پایگاه های اطلاع رسانی مفداهای منطقه شمالغرب کشور عنوان کرد: مسئولیت اصلی مفداها تشریح صادقانه جو دانشگاه ها برای دانشگاهیان و حاکم کردن جو تفکر و اندیشه بر دانشگاها است.

دکتر امیر عباس مجدی معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سراب در دومین نشست هماهنگی و هم اندیشی مفداهای منطقه شمالغرب کشور عنوان کرد: مفداهای کشور می توانند بازخورد برنامه ها و سیاست های راهبردی مدیران راصادقانه بازتاب دهند و مرجع خوبی برای تصمیم گیری بر اساس شواهد برای مدیران باشند.

وی افزود: امروزه برای پرورش و رشد دانشجویان نیازمند دلایل منطقی، تخصصی و علمی برای توضیح سیاست های مدیران و بازخورد این سیاست ها به جامعه دانشجویی هستیم تا با تشریح اصولی این سیاست ها امکان نقد و نظردهی توسط دانشجویان به طور اصولی و علمی فراهم شود.

مجدی تصریح کرد: می شود گفت مسئولیت اصلی مفداها تشریح جو دانشگاه ها به به صورت اصولی و با زبان علمی برای جامعه دانشگاهی است، این موضوع یاری رسان مدیران در تعیین سیاست های مدیریتی بر اساس شواهد خواهد بود و مدیران می توانند با سنجش اصولی بازخورد سیاست های راهبردیشان برای تعیین مسیر آینده مدیریتشان تصمیمات بهتری اتخاذ کنند.

سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سراب ادامه داد: مفداها باید بتوانند فضای تفکر نقادانه را بر دانشگاه ها حاکم کنند و وقتی گزارش ها علمی، اصولی و صادقانه باشد قدمی به سمت نقد منصفانه خواهد بود.

وی در آخر از مدیران مسئول مفداهای منطقه شمالغرب کشور خواست با اتحاد و انسجام با یکدیگر برای پیشبرد و ارتقا مفداهای منطقه شمالغرب بکوشند و در ادامه گفت: از دانشگاه علوم پزشکی تبریز انتظار می رود در این موضوع پیشگام باشد.

لازم به ذکر است نشست هم اندیشی و هماهنگی پایگاه های اطلاع رسانی مفدا منطقه شمالغرب کشور به میزبانی دانشکده علوم پزشکی سراب با حضور مدیران مسئول و فعالان پایگاه های اطلاع رسانی مفدا تبریز، مفدا ارومیه ، مفدا سراب ، مفدا اردبیل و مفدا مراغه در حال برگزارشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.