سرپرست تیم دانشجویان دانشگاه در سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گفت: بهنام صفری دانشجویی دانشگاه در رشته کشتی وزن 125 کیلو گرم مدال نقره این دوره از مسابقات کسب کرد.

دکتر مهدی زارعی در گفتگو با مفداا اظهار داشت: سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  با حضور١٨٠٠ ورزشکار از ۵٩ دانشگاه در دوازده رشته ورزشی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور جمعی از مسئولان وزارتی و دانشگاهی برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات، بهنام صفری چابک دانشجوی رشته هوشبری از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در رشته کشتی وزن 125 کیلو گرم موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد و مدال نقره این دوره از مسابقات را به گردن آویخت.

سرپرست تیم دانشگاه تصریح کرد:  این المپیاد که نام سیزدهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت را با خود به یدک می‌کشد، در واقع بیست و ششمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است اما با تقسیم بندی المپیادهای قهرمانی دانشجویان پسر و دختر  امسال تبریز شاهد برگزاری سیزدهمین دوره المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر است.