چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰

دکتر مهدی عبدالهی فرد مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از روند تغییرات خوابگاههای دانشجویی سخن گفت

بهسازی خوابگاههای دانشجویی در تابستان ۹۷

بهسازی و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی یکی از اولویت‌های معاونت فرهنگی دانشجویی بوده و بر همین اساس خوابگاههای دانشجویی دخترانه و پسرانه دانشگاه علوم پزشکی جهرم در تابستان ۹۷ بهسازی ومجهز به ملزومات ضروری شده است .

به گزارش مفدا جهرم" دکتر عبدالهی فرد در مصاحبه با مفدا-جهرم از ایجاد تغییرات جدید در خوابگاه های دانشجویی خبر دارد.

دکترعبدالهی فرد با بیان اینکه به همت معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه، روند انجام بهسازی خوابگاههای دانشجویی در تابستان ۹۷ رو به پایان است افزود : رنگ آمیزی و اختصاص موکت کف به کلیه اتاق های خوابگاه های دانشجویی پسران، تهیه فرش و موکت وبهینه سازی سیستم آب رسانی خوابگاههای گلستان و بوستان، بهسازی نور محوطه  اختصاصی پشت خوابگاه دختران و کامل شدن سالن چند منظوره خوابگاه ها از مجموعه فعالیت های انجام شده در تابستان بوده است.

 

وی عنوان داشت خوابگاه های سهند و سبلان جهت دانشجویان دستیاری در دانشکده پرستاری وپیراپزشکی نیزدر مهر ماه بازگشایی خواهد شد و تعداد ۱۴ نفر از دانشجویان رزیدنت دانشگاه در این خوابگاه ها اسکان داده می شوند.

وی در حاشیه بازدید از روند بهسازی خوابگاه‌ها که با حضور کارشناسان امور دانشجویی همراه بود، با بیان این مطلب که وجود فضای مطلوب در خوابگاه‌های دانشجویی همواره از دغدغه‌های مدیریت دانشجویی است تصریح کرد: در طول تابستان ۹۷ کار بهسازی خوابگاه‌های دانشجویی بوستان، گلستان، بهارستان و دانشپور آغاز شده است و این مهم تا اواخر شهریور ما به پایان خواهد رسید.

وی از اختصاص بودجه ویژه برای بهسازی خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه خبر داد و افزود: این مهم برای نوسازی و بهسازی این خوابگاه‌ها در جهت ارائه خدمات بهتر به دانشجویان صورت گرفته است.

 

دکترعبدالهی فرد ادامه داد: بهسازی فضای ساختمانی و داخلی خوابگاه‌ها ومحوطه بیرون خوابگاههای دخترانه از جمله فعالیت‌هایی است که در برنامه بهینه سازی خوابگاه‌ها به آن توجه ویژه شده است و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه با اجرای این برنامه‌ گام بلندی در خدمات رسانی به دانشجویان برداشته است.

 

وی با بیان این مطلب که افزایش سطح رفاهی دانشجویان مهمترین اولویت کاری معاونت  در سال تحصیلی جدید است بیان کرد: تکریم دانشجویان و ارائه  خدمات مطلوب به آنان یکی از اولویت‌های دانشگاه می‌باشد که در تابستان امسال نیز بهسازی و تجهیز آنها آغاز شده و این مهم در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.