شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۲

نام نویسی دانشجویان جدیدالورود متقاضیان اسکان در خوابگاه های دانشجوئی- مهر ۹۷

اطلاعیه شماره 1

ثبت نام و اسکان در خوابگاه ها از ۳ مهرماه ۹۷ لیست واجدین شرایط اعلامی مربوط به ورودی های نیمسال اول (مهرماه) می باشد. ورودی های نیمسال دوم (بهمن ماه) بایستی در زمان شروع تحصیل نسبت به پیگیری امورات مربوط به خوابگاه اقدام نمایند.

به گزارش مفدا هرمزگان، ضمن عرض تبریک به مناسبت شروع نیمسال تحصیلی جدید و خیرمقدم به کلیه دانشجویان گرامی؛ به اطلاع می رساند با توجه به درج عدم تعهد این دانشگاه  در خصوص تأمین خوابگاه برای پذیرفته شدگان  در سایت دانشگاه علوم پزشکی و معاونت فرهنگی و دانشجویی بندرعباس و همچنین در دفاتر ( راهنمایی آزمون سراسری – کارشناسی ناپیوسته و ارشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، پایگاه ارتباطی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با سازمان سنجش کشور) با توجه به محدودیت در پذیرش اسکان دانشجویان در خوابگاه ها:

دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس هیچگونه تعهدی جهت تأمین خوابگاه برای پذیرفته شدگان را ندارد .

وضعیت اسکان دانشجویان جدید الورود در ترم تحصیلی مهر۹۷ به شرح ذیل می باشد:

دانشجویان روزانه 

  • خواهران : خوابگاه مشارکتی (باپرداخت شهریه)
  • برادران: خوابگاه دولتی (با ظرفیت محدود)

دانشجویان پردیس خودگردان، با پرداخت شهریه و ظرفیت مازاد : 

  • خواهران : خوابگاه خودگردان (باظرفیت محدود- شهریه خوابگاه: ماهیانه مبلغ چهار میلیون ریال- هزینه کامل یک ترم تحصیلی در ابتدای ترم بصورت یکجا بایستی پرداخت گردد)
  • برادران: امکان واگذاری خوابگاه وجود ندارد.

لذا چنانچه متقاضی اسکان در خوابگاه دانشجوئی می باشید باتوجه به ظرفیت محدود خوابگاه ها، لازم است باتوجه به زمان بندی اعلام شده در ذیل، نسبت به نام نویسی خوابگاه اقدام فرمائید. که پس از اتمام زمان تعیین شده؛ درخواست ها بررسی و درصورت تقاضای بیش از ظرفیت، نسبت به اولویت بندی و قرعه کشی اقدام و اسامی واجدین شرایط اسکان در تاریخ تعیین شده از طریق سایت معاونت دانشجوئی و فرهنگی این دانشگاه به آدرس www.stcv.hums.ac.ir اعلام می گردد.

توجه : به درخواست های بعد از زمان مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.

توجه : دانشجویان پذیرفته شده دقت نمایند که مشخصات خویش (اعم از نام و نام خانوادگی و رشته تحصیلی) را در سامانه نام نویسی خوابگاه بطور صحیح وارد نمایند درصورت ارائه اطلاعات ناصحیح، اسامی متقاضیان بررسی نخواهد شد و در لیست واجدین شرایط اسکان اعلام نخواهد گردید.

اسکان دانشجویان برادر دوره روزانه در خوابگاه دولتی شهیدمطهری درحد مقدورات ممکن می باشد که منوط به ارائه فرم تعهد محضری (تهیه شده در دفتر اسناد رسمی) است. جهت دریافت فرم تعهد محضری کلیک نمائید.

قابل ذکر می باشد تکمیل این فرم هیچگونه تعهدی در قبال واگذاری خوابگاه ایجاد نمی کند

توجه : قابل ذکر می باشد کلیه اطلاع رسانی ها و نام نویسی فقط از طریق همین سایت و در تاریخ های اعلام شده صورت می گیرد. خواهشمند است از مراجعه حضوری و تماس تلفنی با اداره امور خوابگاه ها خودداری فرمائید.

تکمیل این فرم هیچگونه تعهدی در قبال واگذاری خوابگاه ایجاد نمی کند.

طبق ماده ۲۵ آئین نامه اسکان، نحوه اداره و مقررات عمومی- انضباطی خوابگاه های دانشجوئی مجردی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی : دانشجویان سنواتی در کلیه رشته ها، دانشجویان مقاطع PhD و رزیدنتی، میهمان، جابه جایی، انتقالی، بورسیه سازمان های نظامی اعم از ارتش- سپاه- نیروی انتظامی و سایر سازمان ها از اولویت استفاده از خوابگاه برخوردار نمی باشند.

نام نویسی متقاضیان اسکان:   ۲۴ لغایت ۳۱ شهریور۹۷

اعلام اسامی واجدین شرایط اسکان: ۲ مهر۹۷

ثبت نام و اسکان واجدین شرایط: ۳ مهر ۹۷ - همزمان با شروع کلاس ها

مهلت ثبت نام به پایان رسید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.