شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶

در ورزش هیچگاه یک قهرمان، قهرمان باقی نمیماند، مگر اینکه تمرین مداوم داشته باشد

تربیت بدنی اصفهان

مسعود رمضانی سرپرست تیم شنا و بدمینتون اصفهان در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر ضمن تبریک به مسئولین و جامعه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تبریک گفت .

به گزارش مفدا اصفهان وی افزود بنده از سال 1385 تا کنون سرپرستی تیم بدمینتون را بر عهده داشته ام. در اینجا جا دارد که از مربی مجرب این تیم، استاد یزدان پناه، تشکر کنم که در طی این 12 سال همواره در کنار هم فعالیت داشته ایم و طی هفت دوره ی متوالی توانستیم مقام اول المپیاد را در رشته ی بدمینتون به دست آوریم. که البته این یک رکورد جاودانه است.

وی در مورد تیم شنای دانشگاه بیان داشت: تیم شنای دانشگاه از سال 1390 شکل واقعی خود را پیدا کرد. در أن دوران با جذب دانشجویان مستعد در رشته شنا تیم تشکیل شد و توانستیم در المپیاد شرکت کرده و مقام سوم را به دست آوریم.
پس از بازگشت، تمرینات را قطع نکردیم و توانستیم در المپیاد سال 93 در تبریز مقام اول در رشته ی شنا را کسب کنیم. در سال 95 که المپیاد به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد، رکوردی فوق العاده از خود به جای گذاشتیم و مجددا توانستیم مقام اول را به دست بیاوریم. در ایم دوره از مسابقات نیز با کسب 11 مدال طلا و 1 نقره برای سومین بار متوالی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدیم.
رمضانی هدف گذاری ، پشتکار و تمرین را لازمه ی رسیدن به موفقیت دانست و اظهار داشت: تیم شنای این دوره از مسابقات تمرینات خود را از مهرماه سال گذشته شروع کرد و 6 روز در هفته به صورت منظم تا اعزام به المپیاد تمرین داشتند.


درست است که بعضی از اعضای تیم قهرمان استان هم بودند، اما در ورزش هیچگاه یک قهرمان قهرمان نمیماند مگر اینکه تمرین مداوم داشته باشد.بنده به همراه مربی تیم، جناب آقای یزدی زاده زیرساخت های لازم را به وجود آوردیم و موارد لازم برای تمرینات دانشجویان را فراهم کردیم. در اینجا جا دارد از معاونت محترم دانشجویی و مدیریت تربیت بدنی تشکر کنم که امکانات مورد نیاز ما را فراهم کردند تا بتوانیم بدون دغدغه به تمرینات بپردازیم.
ایشان بیان داشت: کاروان ورزشی اصفهان همواره اخلاق مدار بوده است و اگر قرار باشد کاپ اخلاق هم اهدا شودباید به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اهدا شود.متاسفانه در این دوره از مسابقات بعضی از دانشگاه ها با تقلب بازیکنانی را به جای فرد اصلی آورده بودند که اینها دور از اخلاق و ورزش است و روح ورزش اینها را نمیطلبد. در مواردی حتی استفاده از مواد نیروزا در رشته شنا نیز مشاهده شد که اگر وزارت بهداشت و درمان محدودیت هایی را در این موارد اعمال کندبسیار عالی است. زیرا این مواد جز ضرر برای روح و جسم ورزشکار چیز دیگری ندارد.


وی در پایان گفت: برای موفقیت های آینده باید از حالا هدف گذاری کرد و حداقل هفته ای یک مرتبه تمرین داشته باشیم. همچنین از تک تک دنشجویان و مربیان که برای کسب عنوان قهرمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان زحمت کشیدند تشکر میکنم و به دانشجویان توصیه میکنم که به ورزش رو بیاورند و از امکاناتی که در اختیارشان قرار گرفته نهایت استفاده را بکنند. زندگی همراه با ورزش زندگی شیرینی خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.