شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸

اطلاعیه شماره ۲ امور خوابگاه‌ها:

نحوه استفاده از تسهیلات خوابگاه و تغذیه ویژه دانشجویان جدیدالورود

اطلاعیه

امور خوابگاه‌ها اطلاعیه نحوه استفاده از تسهیلات خوابگاه و تغذیه ویژه دانشجویان پذیرفته شده آزمون سراسری سال‌تحصیلی ۹۸-۹۷ را منتشر کرد.

*دانشجوی عزیز ضمن خیر مقدم، لازم است در زمان ثبت نام به نکات ذیل توجه ویژه به عمل آید:

۱-در خصوص دانشجویان متقاضی خوابگاه ثبت نام اینترنتی و انتخاب گزینه متقاضی خوابگاه به منزله ثبت نام اولیه خوابگاه بودهبدیهی است در صورت عدم ثبت نام اینترنتی اداره امور خوابگاه‌ها مسئولیتی در قبال واگذاری خوابگاه ندارد.

۲- با توجه به ظرفیت محدود خوابگاه های دانشجویی، انتخاب گزینه "متقاضی خوابگاه " در ثبت نام اینترنتی صرفا جهت برنامه‌ریزی واسکان بر اساس اولویت می‌باشد. دانشجویانی که مجوز اسکان در خوابگاه‌های دولتی برای آنها صادر نشده است لازم است به خوابگاه‌های خودگردان مراجعه کنند.

۳-در پایان زمانبندی ثبت نام اینترنتی لیست متقاضیان واجد شرایط، تاریخ و نحوه پذیرش و اسکان در خوابگاه از طریق سایت معاونت دانشجویی فرهنگی به آدرس lorestan.mefda.ir منتشر خواهد شد. ارائه اصل تعهد نامه ثبت شده در دفاتر رسمی ثبت دقیقا مطابق با نمونه فرم(فرم شماره۱)و بر اساس راهنمای پیوستی تکمیل فرم برای دانشجویان خوابگاهی الزامی است.

ب) تغذیه: انتخاب گزینه"متقاضی تغذیه" مختص کلیه دانشجویان پذیرفته شده است. جهت صدور و دریافت کارت تغذیه دانشجو لازم است در زمان مراجعه حضوری به دانشگاه شخصاً با در دست داشتن کارت ملی و با ارائه شماره دانشجویی و پرداخت مبلغ۰۰۰/۱۵۰ریال به محل ثبت نام مراجعه نماید.

ج) ایاب ذهاب:جهت اطلاع واستفاده از خدمات رایگان ایاب وذهاب وآشنایی با ساعات تردد وایستگاه‌ها، دانشجومی‌تواند به برنامه تردد سرویسها در بخش اطلاعیه‌های  سایت معاونت دانشجویی فرهنگی مراجعه نماید.

دانشجویان پذیرفته شده نیمسال دوم: نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه محل تحصیل در نیمسال اول را نداشته و در خصوص خدمات خوابگاهی و تغذیه بر اساس ثبت نام اینترنتی انجام شده دانشجو برای نیمسال دوم تصمیم گیری خواهد شد. زمان مراجعه حضوری دانشجویان پذیرفته شده نیمسال دوم جهت تحویل مدارک متعاقبا از طریق سایت معاونت دانشجویی فرهنگی به آدرس اعلام خواهد شد.

دانشجویان پذیرفته شده دانشکده های اقماری: دانشجویان پذیرفته شده دانشکده‌های الیگودر، بروجرد و پلدختر در مورد خدمات مذکور به دانشکده مربوطه مراجعه نمایند و نیاز به حضور دراین معاونت ندارند.

*در صورت بروز هر گونه مشکل می‌توانید با شماره تلفن:۳۳۱۲۰۱۲۷امورخوابگاه‌ها خانم شکری، شماره تلفن:۳۳۱۲۰۱۳۷اموررفاهی خانم علی پناهی وشماره تلفن:۳۳۱۲۰۱۲۵  امور تغذیه خانم موسوی تماس بگیرید.

برای دریافت فرم تعهد محضری اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نحوه تکمیل فرم تعهد محضری اینجا کلیک کنید.

کانال پیام‌رسان سروش مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به منظور اطلاع از خدمات خوابگاه، تغذیه و ایاب و ذهاب:

 @modlums

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.