شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت؛

اعلام اسامی برگزیدگان دانشگاه در بخش های ادبی، پژوهشی، هنری،فن‎آوری

قرآن و عترت

دبیرخانه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اسامی برگزیدگان در بخش های ادبی، پژوهشی، هنری،فن‎آوری را اعلام کرد.

به گزارش مفدا کاشان،احمدرضا لطف آبادی مدیر فرهنگی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: طبق اعلام رسمی دبیرخانه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اسامی برگزیدگان در چهار بخش ادبی، پژوهشی، هنری، فن‎آوری اعلام شد.

اسامی برگزیدگان به شرح ذیل می‌باشد:

نام ونام خانوادگی نوع بخش رشته
  علی جلیلی دانشجو ادبی نمایشنامه 
محمد حمید زارع کارکنان ادبی فیلنامه
مهدی صالحی دانشجو پژوهشی مقاله
مریم اخوان طاهری استاد ادبی شعر
احمدجوادنوآبادی دانشجو ادبی شعر
سارا چوپان نژاد دانشجو ادبی داستان نویسی
عباس عابدی دانشجو فن آوری نرم افزار
محمد جواد معین آبادی دانشجو هنری پوستر

احمد رضا لطف آبادی با بیان این که تاکنون دانشگاه ۲۳ رتبه در بخش‎های شفاهی(آوائی)، کتبی، هنری، ادبی، پژوهشی و فن‎آوری کسب نموده، تصریح کرد: با توجه به برگزاری دوره های آماده سازی برای شرکت راه یافتگان بخش آوائی انتظار بر این است که در فرصت باقیمانده تا زمان برگزاری مسابقات، شاهد افزایش رتبه‎ها به خصوص در بخش شفاهی باشیم.

وی افزود: آمار رتبه‎ها و راه یافتگان دانشگاه در سه بخش اساتید، کارکنان و دانشجویان به بخش نهایی جشنواره نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.این در حالی است که براساس آیین‎نامه جشنواره، ۱۵ رتبه اول سال۹۶ این جشنواره در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت امسال نمی توانستند در رشته های سال قبل شرکت کنند و امسال شاهد حضور شرکت کنندگان جدید در این بخش می‌باشیم.

گفتنی است از برگزیدگان در مراسم اختتامیه‎ای که از تاریخ ۱۸ تا ۲۲ مهر ماه جاری  در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در زیبا کنار برگزار می شود قدردانی می‌شود و هم چنین راه یافتگان به بخش‎های شفاهی نیز در طول مدت ۳ روز در همین تاریخ به رقابت می پردازند که از این دانشگاه ۲۸ نفر جزء سهمیه راه یافتگان می باشند.

گفتنی است در بخش کتبی مرحله کشوری بیست و سومین جشنواره قرأن و عترت نیز، این دانشگاه دارای۱۲ رتبه کشوری می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.