پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در توضیح حاشیه‌های اخیر:

خودمان از آقای مطهری دعوت می‌کنیم/ با سخنرانی ایشان هیچ مشکلی نداریم

مطهری کرمان

علی اکبر حقدوست، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در خصوص حواشی پیش آمده در ماجرای مخالفت با سخنرانی علی مطهری در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در این دانشگاه توضیحاتی ارائه داد.

علی اکبر حقدوست، با اشاره به اینکه براساس توافقی که بین تشکل ها و دانشگاه شده، هر سال یک تشکل مراسم روز دانشجو را برگزار می کند. اظهار داشت: انجمن اسلامی در سال ۹۳ و بسیج در سال ۹۴ مراسم روز دانشجو را برگزار کردند و امسال نوبت جامعه اسلامی است. چون انجمن اسلامی نمی تواند در این روز مراسم روز دانشجو را برگزار کند، با سخنرانی علی مطهری مخالفت شد.

وی با تاکید بر اینکه اصلا با سخنرانی علی مطهری در علوم پزشکی کرمان مخالف نیستیم، خاطر نشان کرد: با آقای مطهری صحبت کردم و به ایشان گفتم که حتما در دانشگاه علوم پزشکی سخنرانی کنید که ایشان گفتند در یک روز دو برنامه مقدور نیست. ما از سخنرانی نایب رییس مجلس در دانشگاه در هر روزی استقبال می‌کنیم.

حقدوست در ادامه افزود: بعد از حواشی پیش آمده، ما بیشتر اصرار داریم ایشان در علوم پزشکی سخنرانی کنند تا همه بدانند دلیل مخالفت با سخنرانی ایشان، سیاسی نبوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان همچنین خاطر نشان کرد: نیازی به دعوت انجمن نیست، خود من از آقای مطهری دعوت می کنم هر روزی که می توانند و میخواهند برای سخنرانی به علوم پزشکی کرمان بیایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.