یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۶

دانشجویان دانشکده علوم پزشکی سیرجان که توانمندی لازم جهت کار در بالین و شرایط ضروری کار دانشجویی را دارند می توانند در بخش بالین فعالیت کنند.

سیرجان

به گزارش مفدا سیرجان ؛ در گفت و گو رادیو مفدا با جناب اقای جهانشاهی معاونت محترم درمان دانشکده علوم پزشکی سیرجان به صورت زنده 

جناب اقای دکتر جهانشاهی ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدالورود که به دانشکده علوم پزشکی سیرجان قدم گذاشتند ، آرزوی سلامتی و سعادت و توفیق برای همه دانشجویان کردند .

   

ایشان با توجه به شروع سال تحصیلی بیان کردند:

زیر ساخت هایی که دانشجویان در قسمت درمان برای آموزش لازم دارند در بیمارستان امام رضا(ع) فراهم کرده ایم وایجاد سالن های آموزش را در برنامه کاری خود داریم و اگر زیر ساخت های دیگری لازم باشد امادگی کامل را داریم که در حوزه های مختلف پرستاری مامایی علوم ازمایشگاهی و.. در حد توان امکانات فراهم کنیم و اماده پذیرش دانشجویان هستیم.

و در ادامه گفت و گو، جناب اقای دکتر جهانشاهی در پاسخ به سوال گوینده رادیو مفدا راجب به کار دانشجویی در بخش بالین ،گفتند : این موضوع در سال های قبل نیزمطرح بودو دانشجویانی که معدل بالا داشتند با معرفی نامه از معاونت محترم اموزشی امکان فعالیت انها به عنوان کار دانشجویی در حوزه در مان فراهم میشد و امسال نیز این امکان هست و دانشجویانی که صلاحیت ان را داشته باشند (از نظر اخلاقی و علمی و...) با اخذ معرفی نامه از از معاونت محترم اموزشی با کمال میل در خدمت انان خواهیم بود و امکان همکاری با ان ها فراهم خواهد شد .

ایشان در اخر از گروه مفدا تشکر کردند و گفتند 

خیلی خوش حالم که امروز در جمع شما دانشجویان هستم و افتخار می کنم که جوانان پر تلاش و خوبی چون شما که مایه افتخار و سرمایه های اینده کشور هستید داریم.