یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲

سر نوشت رشته بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی سیرجان چه می شود ؟ آیا دانشکده علوم پزشکی سیرجان به دانشگاه ارتقاع پیدا می کند ؟

سیرجان

به گزارش مفدا سیرجان؛در گفت و گو ویژه خبری با جناب اقای دکتر ارسلانی در حاشیه مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود

جناب آقای دکتر ارسلانی معاونت محترم آموزشی پژوهشی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سیرجان ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود  در رابطه با زیر ساخت های لازم در زمینه های مختلف پژوهشی اموزشی و فرهنگی بیان کردند:

به دنبال تاسیس ۳ دانشکده پزشکی، پیراپزشکی و بهداشت هستیم . خوشبختانه تا کنون  دانشکده علوم پزشکی سیرجان در هفت رشته تحصیلی پذیرش دانشجو داشته و در اینده هم رشته های تحصیلی بهداشت حرفه ای اتاق عمل و رادیولوژی تصویب خواهند شد و اگر گروه هیت برو و مجموعه شورای گسترش مصوبه را بدهد سال اینده رشته پزشکی هم خواهیم داشت .مقداری از امکانات لازم برای ازمایشگاه های دانشکده علوم پزشکی سیرجان خریداری شده و مقداری نیز خریداری خواهیم کرد .

ایشان در پاسخ به حذف ورودی رشته بهداشت محیط ورودی ۹۷ گفتند :

طی سال های گذشته نیز چند رشته تحصیلی دانشکده علوم پزشکی سیرجان تقریبا تهدید شدند که برطرف شد امسال هم در مورد رشته بهداشت محیط این مشکل را داشتیم که نامه وزارت بهداشت مستقیم به دست ما نرسیده و مشکلات این رشته نیز خوشبختانه برطرف شد و از وزارت خانه تقاضای بازررسی مجددکردیم که ان شالله سال تحصیلی اینده رشته بهداشت محیط احیا خواهد شد.

و در اخر ایشان درمقام پدر دلسوز دانشجویان علوم پزشکی سیرجان که زحمات بسیاری کشیدند توصیه هایی به دانشجویان جدالورود کردند:

شما دانشجو های با لیاقتی هستید و با توجه به موقعیت خوب شهر سیرجان از همه لحاظ با مطالعه بسیار و با شرایطی که دانشکده برای شما فراهم می کند کسب رتبه های بالا تر کارشناسی ارشد و phd داشته باشید ،ان شالله تعداد اساتید دانشکده افزایش پیدا خواهد کردو با تلاش و همت شما دانشجویان عزیز می توانید بدون آزمون در مقاطع بالاتر تحصیل کنید