دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴

ابلاغ دستورالعمل برگزاری یازدهمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر۱۱

نشریه

دستورالعمل برگزاری یازدهمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی با عنوان تیتر ۱۱ و با شعار عینیت در خبر، انصاف در تحلیل، آزادی در بیان به دانشگاه‌های کشور ابلاغ شد.

یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی با عنوان تیتر ۱۱ و با همکاری وزارت‌خانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف ظرفیت‌سازی در فعالان و علاقه‌مندان نشریات دانشجویی و توسعه کمی و کیفی این نشریات برگزار می‌شود. تمام دانشجویان شاغل به تحصیل کشور شامل دانشجویان دانشگاه‌های تابعه وزارتین بهداشت و علوم امکان حضور در این جشنواره را خواهند داشت.

یازدهمین دوره جشنواره نشریات دانشگاهی در سه بخش رقابتی، نمایشگاهی و برنامه‌های جانبی برگزار خواهد شد. بخش رقابتی شامل آثار برتر، نشریات برتر، فضای مجازی، بخش ویژه (نویسنده برتر و نشریه برتر) خواهد بود.

فرآیندهای این جشنواره اعم از دریافت آثار و داوری به‌صورت الکترونیک صورت می‌گیرد. متقاضیان شرکت در جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ می‌توانند از تاریخ ۲۱ مهر تا ۲۱ آبان، نسخه الکترونیکی آثار خود را در سامانه دبیرخانه یازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی بارگذاری کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.