دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱

به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید؛

غرفه کانون دانشجویی اخلاق حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی گلستان برپا شد

غرفه کانون

همزمان با شروع ثبت نام دانشجویان جدیدالورود، کانون دانشجویی اخلاق حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی گلستان غرفه‌ای با هدف استقبال و راهنمایی دانشجویان برپا کرد.

به گزارش مفدا گلستان، همزمان با شروع ثبت نام دانشجویان جدیدالورود، اعضای کانون اخلاق حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی گلستان به منظور فراهم آوردن بستری مناسب برای راهنمایی دانشجویان جدید الورود و خانواده‌هایشان در روز ثبت نام، با برپایی غرفه به استقبال، راهنمایی و هدایت دانشجویان جهت ثبت نام در تمامی مراحل کرد.

اعضای کانون اخلاق حرفه‌ای حاضر در غرفه، ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان جدیدالورود و خانواده‌هایشان، با هدف آگاهی و سهولت ثبت نام دانشجویان جدید در بدو ورود به دانشگاه اقدام  به راهنمایی و پاسخ گویی به سوالات آنها پرداختند.

این کانون با تشکیل جلساتی قبل از برپایی غرفه، برای اعضای کانون که از مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های مختلف هستند در رابطه با نحوه برقراری ارتباط با دانشجویان جدیدالورود و خانواده هایشان و چگونگی انتقال اطلاعات توضیحاتی ارائه کرد.

همچنین در این غرفه، کانون اخلاق حرفه‌ای ضمن توزیع پمفلت‌های آموزشی مراحل مختلف ثبت نام و ارائه کارت‌های مسیر ایستگاه‌های سرویس‌های دانشگاه، اقدام به گرفتن عکس یادگاری و ثبت لحظات خاطره انگیز روز ثبت نام دانشجویان جدیدالورود با خانواده هایشان پرداخت که مورد استقبال آنان قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.